Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családosok! Hol szoktatok...

Családosok! Hol szoktatok vásárolni? Mindig van nagy bevásárlás nálatok? Ilyenkor mennyit költötök el?

Figyelt kérdés
Hány gyereketek van? Amit kérnek mindig megkapják? Nincs az, hogy most hónap vége van, és nincs pénz?

2015. okt. 17. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy Aldiban szoktam vásárolni mert az esik útba. Néha megyek máshova is, pl. Tesco, ha valami olyat szeretnék venni, ami az Aldiban nem kapható. Nem szoktam nagybevásárlást csinálni. 2-3 naponta vásárolok, 5-10 eFt között szoktam költeni. Ezen kívül nyilván megyünk más helyekre is, ha konkrétan kell valami, pl. ruha, játék, könyv, stb.

1 gyerekünk van. Kicsi még, nem igazán kér dolgokat, de megvan mindene. Nem számít, hogy hónap vége van-e.

2015. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Hálistennek nincs olyan, hogy hónap végén nincs pénzünk.


Hetente tartok bevásárlást, ezen kívül nem járok boltba, csak pékségbe. Tescoba szoktam menni többnyire, nagy ritkán Auchanba.


Hogy mennyit költök, az teljesen mindegy, ha leírnám, soknak tűnne, de 4 gyerek van. A gyerekeket igyekszem kihagyni a vásárlásból, nem azért, mert hisztiznek a boltban, hálistennek ezt sikerült elkerülnöm, hanem mert nekik is nyűg (szeretek jól körülnézni, nem szeretem, ha sietnem kell, mert nyűgös a gyerek), meg gyorsabban is haladok.


Ha mégis jönnek velem, nem jellemző, hogy nagyon kéregetnek valamit. Ha mégis, akkor lehet róla szó, hogy megkapják, de igyekszem arra figyelni, hogy szemét, feldolgozott kajákat keveset egyenek. Nem tudom elkerülni, hogy az iskolában, barátoknál ne jussanak hozzá, ezért nem is tiltom őket, de itthon igyekszem egészségesebb alternatívák felé terelni őket.

2015. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Auchan, Tesco, Aldi, Lidl, Spar, CBA - ilyen helyeken vásárolunk.

Szükség szerint járunk, nem szoktunk havi nagybevásárlásokat tartani.

Kis édességet mindig mindenki kap, de mértékre odafigyelve.

Nem fogy el szerencsére a pénz a hónap végére sem.

2015. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
59%
Nincs olyan, hogy hónap végére már nincs pénzünk, mert már hó közepén elfogy. Én is és a férjem is közfoglalkoztatottak vagyunk, ez a pénz még így sem ér semmit. Két gyerekünk van, egy 14, és egy 20 éves. Szerencsénkre a 20 éves már dolgozik - hála istennek nagyon jól keres, és tehetséges is a munkájában. - így ő támogat minket, és az öccsét. Ha ő nem lenne, valószínűleg már éhen haltunk volna.
2015. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Lidl-ben, ha nem kapok meg valamit (pl. vegetáriánus/vegán/bio különlegességeket, barna cukor sincs mindig, vagy valamilyen zöldség, gyümölcs (pl. csiperke gomba mindig van, de laska vagy róka nem mindig)) akkor piac a zöldség/gyümölcs esetén, vagy nagyáruház a többi cikknél.


Hetente szoktam bevásárolni. Ilyenkor olyan 20-30.000 ft megy el 4 főre és 3 házikedvencre:). Ennél nagyobb bevásárlás nincs nálunk.


A "mindig megkapják" hááát... ha értelmes dologról van szó igen. De a chips, csoki meg van nálunk szabva, max. 1 zacskó chips és egy csomag/tábla csoki 1 hétre. Cukros üdítőkről szó sem lehet ill. szemétkajáról (mélyfagyasztott vagy előregyártott kész/félkész ételek). Gyümölcsléből, joghurtból, gyümölcsből, zöldségből, sajtból, stb. mindig megkapják, amit szeretnének. Mondjuk mivel mindig is így voltak nevelve, nem volt soha hiszti, hogy én 3 zacskó chipset én meg 5 tábla csokit és még pudingot is akarok, szóval nincs gond szerencsére :)


A pénz miatt nem kell aggódni, szerencsére jól keresünk mindketten a férjemmel.

2015. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát az baj.... Nálunk is elfogy sajnos:( 17F
2015. okt. 17. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

2-3 naponta tesco,az esik útba,meg pékség heti 3-4 nap.

3 éves a lányunk,mindig visszük,mert hazafele melo és ovi után vásárolunk.

Épp hisztis korszakát éli,de mindig max 1 valamit kap,és az ritkán drágább 200 forintnál,most a turorudi a sláger.

Szerencsére nem fogy el a fizunk hóvégére.

2015. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Havonta egyszer webáruházból rendelem, olcsóbb, mint a helyi kisbolt ès kocsi híjján, nem kell cipekedni. Ami hó közben kell, azt itt veszem a kisboltban és a zöldségesben. 4 gyerek van. Nem kapják meg mindig, amit akarnak. De meg van mindenük. Egyedül nevelem őket, havi 110 ezerből.
2015. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit lehetett itt a válaszokon lepontozni???

Az volt a kérdés, ki hogyan csinálja, és mindenki leírta. Mi ezen a "nem hasznos"???

2015. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, leírnád honnan lehet neten keresztül élelmiszert rendelni?
2015. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!