Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogok tudni beilleszked...

Hogyan fogok tudni beilleszkedni és állást találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik vissza kell költöznöm Budapestre az anyukámhoz. Eddig 6 éven át Cipruson éltem az apukámnál. Ott jártam egy egyetemre, de sajnos családi okok miatt abba kellett hagynom. Visszont nem tudom mit kezdjek majd Budapesten, ötletem sincs hogyan fogok állást találni hisszen diplomám nincs csak egy félbehagyott ciprusi egyetemi képzést tudok felmutatani (tudom ez semmi) és nyelveket beszélek (görög,angol,magyar)de nyelvvizsgáim nincsenek. Mindennapi életben használtam a görögöt és az angolt. Nagyon sajnálom hogy el kell jönnöm mert nagyon szerettem itt élni (meleg,tengerpart,barátok,mediterrán életvitel,nyugalom).
2015. okt. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a munkát amit kint is csináltál itt is tudod.
2015. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell nyelv vizsga ha társalgási szinten beszéled az angolt, turizmusban,vendéglátásban eltudsz helyezkedni :)

Beilleszkedés már más tészta,ha dolgozol,suliba jársz ott fogsz tudni ismerkedni vagy ha sportolni mész.

2015. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Görög nyelvtudással azért turizmusban elég jól el tudnál helyezkedni átmenetileg, még úgy is, hogy más képzettséged nincs. Pl. ha értékesítés nem idegen számodra, akkor a Hop on Hop off buszokhoz mindig keresnek utcai értékesítőket. Nem egy nagy presztizsű meló, de ha jól csinálod, a jutalékokból szép pénz összejön – és ha a görögöknél kijátszod a görög-kártyát, onnan már nyert ügyed van (gondolom).


De ez csak egy ötlet

2015. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!