Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten élő...

Xxxcsillag kérdése:

Hol találok Budapesten élő államigondozott lányt akit segíthetnék?

Figyelt kérdés
Budapesten élő 66 éves nyugdíjas nő vagyok.Van szabadidőm.Szívesen fordítanám egy állami gondozásban felnött lány segítésére.Vendégül látnám ünnepeken.Tanítanám főzni, pénzt beosztani és egyéb felmerülő problémák megoldásában.Nem baj ha gyereke van.
2015. okt. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: beírod a keresőbe, hogy Fővárosi gyermekotthonok, kihoz egy csomót, kiválasztod a Hozzád közel esőt, felhívod az Otthon telefonszámát és elmondod, mit szeretnél :-)

Szép gondolat, sok sikert hozzá :-)

2015. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neten ne,mert itt bárki kiadhatja magát annak.Mindenképp egy nevelővel beszélnék,ki az aki erre érdemes,jó magaviselete van,mert kifogsz egy linket,kipakolja egyszer csak a lakásodat.
2015. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, jól írta a 2.-ik hozzászóló, én is azért írtam a gyermekotthont, mert ott azért mégiscsak a nevelő jobban tudja, ki alkalmas rá.
2015. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!