Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hahó, emberek, teljesen ki...

Hahó, emberek, teljesen ki vagyok bukva! SOS! Rengeteg házim van, holnap TZ-t is írunk, és én unatkozok! Semmihez sincs kedvem, hogy vegyem rá magam a tanulásra?!

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézz a jövőbe => meg fogsz bukni.

Ez elég inspiráló?

2015. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozd ki magad este 8-9 óráig , aztán kezdj el tanulni.

Ha így sem jó, ne menj holnap suliba.

Máskor van kedved? Akkor nincs probléma.

2015. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Lebegjen azoknak a (mondjuk) afrikai gyerekeknek a képe a szemed előtt, akik mindent megtennének azért hogy tanuljanak, de nincs lehetőségük rá.

Te meg itt jómódodban lustálkodsz, megvan a lehetőséged, hogy tanulhass erre egyest írsz.


Elég inspiráló?

2015. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Vigasztaljon az a tudat,hogy középiskola után már csak rosszabb lesz minden,akkor is hogyha most rossznak érzed,nem annyira az,mint aminek érzed,lesz még rosszabb is.
2015. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kattints a kilépés gombra kapcsold ki a gépet hajolj a tankönyv fölé és olvassál nem kell hozzá sok tudomány :D
2015. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Maradj ki a suliból, légy tanulatlan prosztó, amire csak a többedik X után döbbensz rá, amikor már késő, akkor panaszkodj. Most, így, emiatt még inkább ne..
2015. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Meg fogsz bukni xDDD haha, fogadd el, ne járj be a suliba. Ne csinálj házi feladatot, helyette ülj otthon és aludj. Előbb utóbb utcára kerülsz, ha anyádapád nem lesz. Ha mázlid lesz, bevesznek egy gyárba és minden szüni nélkül nyonmatod.

Elég inspiráló?

2015. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

Mit látsz a világba? Hogy csalni kell ahol csak tudsz.


Szünetbe megírod házid, kipuskázod dolgozatot. Érettségin csak akkor nem mész át, ha annyit tudsz mint a legbutább 8.as.

Aztán elvégzel valami OKJét, vagy van amihez az sem kell, és elmész ügyfélszolgálatosnak, adatrögzítőnek vagy ilyesmi. Már ha egy irodába akarod leélni az életed mint a diplomások 90%-a.

2015. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Mi a rák az a TZ ? én elég sokat jártam iskolába de még egyszer sem kellett olyat irni.
2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Témazáró?
2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!