Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz egyedül moziba, bárba...

Gáz egyedül moziba, bárba menni ha már nagyon unatkozok?

Figyelt kérdés
Számomra az hogy itthon vagyok és ülök a net előtt nem okoz semmilyen örömet.
2015. ápr. 25. 13:22
 1/9 Titusztitusz ***** válasza:
Mi a csudának volna "gáz"???? Én magam is szoktam egyedül eljárni ide-oda időnként, ugyanis néha kimondhatatlanul jó érzés egyedül,magamban lenni végre egy kicsit...
2015. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy "gáz" e vagy sem? Most csak azért ne menj sehova, ne érezd jól magad, mert mások szerint az "gáz"? Én is simán elmegyek ide-oda egyedül, tavaly aug.20-át Szolnokon töltöttem a repülőmúzeum megnézésével egybekötve.


Moziba is mentem egyedül, mert ismerősök mind olyanok hogy addig tökölnek, hogy a végén már nem adják a filmet, csajom sincs akit elvihetnék, meg amúgy is csak nézed, azt egyedül is lehet.

2015. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ekkora farokságokat kérdezel,neked még társaságban is.
2015. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor elhivlak
2015. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mozi az csak addig társasági program,míg el nem kezdődik a film.
2015. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak neked fura, utána meg ki figyeli mégis, hogy te meg egyedül vagy? Nem szívesen megyek egedül én sem, de voltam már egyedül moziban, olyan is előfordult, hogy csak nekem vetítették le a filmet.
2015. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyedül megyek én is, letojom gáz vagy nem gáz.
2015. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyon sok helyre, rendezvényre, stb. megyek egyedül. nem vagyok olyan ügyes szociálisan, viszont szeretek eljárni, és nem hagyom, hogy az megakadályozzon, hogy nincs kivel mennem. különben szerintem jó társaság vagyok, szóval szívesen is járok el :D
2015. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az hogy egy szituáció gáz vagy sem az nem az adott helyzettől hanem az adott embertől függ. ("Nincsenek gáz szituk, csak gáz emberek.") Ha benned egyáltalán felmerül a kérdés hogy gáz lenne e moziba menni akkor valószínűleg a moziban sem éreznéd jól magad mert azon izgulnál hogy ki lát meg ki meséli el a többieknek blablabla. Én amondó vagyok hogy tedd azt amit élvezel. Ha moziba szeretnél menni akkor ne gátoljon meg hogy nincs kivel elmenned vagy hogy mit gondolnak mások. Ha viszont inkább maradnál otthon és szeretnél kicsit nyugisan elleni hát szíved joga akkor marad a punnyadós délután. Ne tartson vissza semmi jótól mások véleménye.
2015. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!