Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Még csak ma kezdődött el a...

Még csak ma kezdődött el a nyári szünet, de máris unatkozok, nincs hova, kivel mennem. Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés

Se barátok, se barátnő, semmi gyakorlatilag. Csak edzeni járok, ami heti 4× 1-1.5, utána hazajövök, lefekszek és ennyi. Eddig legalább suli volt, az napi 6-7 órában lefoglalt. 19 éves létemre nagyon kevés emberrel tudok beszélgetni, azokkal is csak akkor, ha már jobban ismerem őket és nincsenek ott mások. Komolyan mondom, hogy nincs miből erőt merítenem, megszólítani másokat, mert csak kibas.ottul beégek.

Bárkinek bármi ötlet?

(Talán nem ezek a legösszeszedettebb gondolataim, de azért tessék értelmezni őket, oltani lehet, miért is ne.)



2015. jún. 12. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress diákmunkát.
2015. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2015. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Képzeld másokat a magad helyébe!

Aki unatkozik, önmagát únja!

Képzeljed el, ha te ennyire unod magadat, mennyire unhatnak téged mások!

2015. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha gondolod, beszélgethetünk :)

19l

2015. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, nekem írhatsz. Melyik városból vagy?
2015. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok. Igazából teljesen ugyanezek a gondjaim évek óta. Ebből kifolyólag tanácsolni csak azt tudom, hogy légy kitartó és próbálkozz.


Egyébként írhat bárki, írjatok, szívesen beszélgetek. :)

20f

2015. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mások miért unatkoznak. Grand Theft Auto V, Forza Motorsport 5, Forza Horizon 2, Fifa 15.
2015. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2015. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)


Van egy jó hírem: hamarabb múlik el a nyár, mint gondolnád!(S ha jól olvastam el a kommenteket, már írtak neked jópáran korodbeliek.) Szóval fel a fejjel!


Üdv:

41/N

2015. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!