Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon fura/ciki?

Szerintetek ez nagyon fura/ciki?

Figyelt kérdés
Született öt éve egy fiú unokatesóm itt laknak az utcában. Akkor 10 éves voltam és átmentünk hozzájuk babanézőbe :). Az első pillanatban már éreztem hogy nagyon jól kijövünk majd egymással. Nagyon sokat voltam náluk és mindig sokat játszottam vele egyre nagyobb lett elkezdett favonatozni legozni es mindig en probaltam ki vele az új játékokat és akkor én is úgy éreztem mintha akkora lennék ugyanolyan élvezettel építkeztem vonatoztam. Még mindig rendeteget játszunk eggyütt és ahányszor átmegyek hozzájuk "én is ugyanúgy gyerek leszek" és órákig játszunk eggyütt anélkül hogy egyikünk is megunná:). Nagyon szeretek vele játszani. Persze a saját kortársaimmal is elvagyok sőt elég sok barátom van de ilyen tipikus "öribarim" nincs helyette az unokatesómmal játszom,moziba megyek,játszóházba megyek mint kísérő de ugyanúgy ugrálok vele.Amikor játszom én is ötéves leszek :). A nagynénim nagyon hálás hogy mindig van időm az uncsitesómra. És már nagyon várom hogy anya lehessek és ovónő :) az egyik barátnőm szerint nagyon fura hogy a kortársaim helyett egy ötévessel játszom. Tényleg ennyire fura? Van olyan aki hasonló helyzetben van?

2015. okt. 19. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
A korom 15l bár nem nehéz kikövetkeztetni :)
2015. okt. 19. 19:43
 2/9 anonim ***** válasza:
A szülők és a testvérek is játszanak a gyerekkel (jó esetben). Más miért ne játszhatna vele?
2015. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, én is jól kijövök a gyerekekkel. :) Szerintem nincs ebben semmi fura, amíg az ember képes a korához méltóan viselkedni.
2015. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök oké csak az ugráloba ne nyomd öket agyon
2015. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom gyerekekkel 27 évesen is. szerintem normális. Van, akinek biztos nem, de mindenki más.

(Volt, hogy átmostam legómat, meg régi kinderfigurákat és játszani kezdtem velük ott kint a napon :D hát aztán.)

2015. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok a nővérem legidősebb fia 5 éves. Van, hogy leülök vele játszani, és még jól is érzem magam. Ha valaki ezért hulének néz akkor én sajnálom le a mésikat. Szóval inkább tartsd meg a szokásod. Szerintem az a ciki, ha az idősebbek nem tudnak/mernek gyerekek lenni.
2015. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De kis cuki vagy. :))))

Ez egyátalán nem fura, és jót okozni sosem ciki.

2015. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
Nem fura,nem baj,ha gyerek maradsz valahol:)
2015. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális, néha én is szívesen csinálnám ezeket újra :)
2015. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!