Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fura képeket találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura képeket találtam tesóm gépén, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy tegnap nem kapcsolt be a laptopom ezért megkértem öcsémet h használhassam az ő asztali gépét. Megengedte mert úgyis ment el otthonról. Mikor letöltöttem a netről egy képet, elkezdtem keresni h hova töltötte és akkor találtam meg véletlen ezeket a fura képeket.

Ilyen átlagos pucér csajok, tehát nem ilyen modellek, otthoni környezetben és ami megdöbbentett, h az én arcom van rájuk montírozva. Ráadásul a csajoknak mind nagy punciszőrük van, némelyiken látszik h az is oda van szerkesztve.

Namost több kérdés is felmerült bennem. 1, öcsém rám gerjed? 2. Öcsém az ilyen szőrös lányokra gerjed (mondjuk ez önmagában nem baj)?

Szóval ez eléggé beteges, nem tudom mire vélni h az én arcomat montírozza más lányokra és azokat nézi.

Most mit csináljak, beszéljek vele, vagy hagyjam mert kinövi? Nem is tudom mit mondhatnék annyira gáz. Inkább meg se találtam volna ezeket.



2015. jan. 5. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hagyd majd elfelejt!
2015. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem ismerem tesód, hogy milyen (kitelik-e tőle az alábbi, vagy sem):

- csak meg akar szívatni, és feltölti valahova XD

- Rád gerjed, mert te vagy a közelében az egyetlen nő, aki úgymond elérhető neki (lehet sokszor utasították vissza)


Én azt tanácsolnám, hogy "ne tudj" ezekről a képekről, és vidd el a barátnőidhez, ha nem olyan csajos nap van. Vidd lányközösségbe, burkoltan segíts neki a csajozásban. ;)


Ez csak egy tanács. :)

2015. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2015. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idősek - és milyen kapcsolatban vagytok?


látott már meztelenül?

2015. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h szívatás lett volna mert eléggé el voltak dugva a képek.


Én 20 vagyok, öcsém 17.

2015. jan. 5. 09:02
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy megfordult a fejében ez-az, ha elég jól nézel ki.

Szoktak eltűnni használt bugyik/egyéb fehérneműk a szennyesből?

2015. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem, egészen biztos, hogy öcséd a szőrös puncira gerjed. :\
2015. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sztem nem vagyok jó csaj, meztelenül sem látott még...csak fehérneműben.
2015. jan. 5. 09:08
 9/20 anonim ***** válasza:

"meztelenül sem látott még..."


Bizti? >;)

2015. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, esetleg neked szőrös a puncid? Lehet h tesód ezt így összesítette képeken ha már nem láthatott meztelen. Esetleg meglesett fürdéskor.

Sztem csináld úgy mintha ezeket a képeket sosem láttad volna. Elmúlik.

Bevallom, amikor én és hugom tizenévesek voltunk, én párszor meglestem hugom fürdés közben a kulcslyukon. Aztán bnőm lett és nem néztem többet. Csak a kíváncsiság hajtott de azért ennyire elvetemült nem voltam mint öcséd.

2015. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!