Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek esne most jól egy váll...

Kinek esne most jól egy váll -és nyakmasszás? Mikor szoktátok azt érezni, hogy nagyon szükségetek lenne rá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 13:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szigorú. :D Fb-on van egy "úgy csinálunk, mintha 60 év felett lennénk" csoport, tudom ajánlani. Ott mennek a - ezt jelentem-kommentek. Mondjuk ott csak viccből, inkább ne lépj be. :D


(Ha kedved leled benne, van még pár kérdés, ahol megvillanthatod a szabályokról a tudásodat és jelentgethetsz is kedvedre. Lehet, hogy rámegy a szabadidőd java, de ha csak egy embernek a fejébe tudod verni eme komoly webhely szigorú szabályait az már valami, kihúzhatod magad az utcán és elismerően bólinthatsz a szembejövőkre, mert letettél valamit az asztalra!)


🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️

2022. nov. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%

(itt egy kisebb regény, hátha vkinek hasznos lesz az életben)


Erős gerincferdülésem van, 2 oldali, egész gyerekkoromban is fájt a hátam, de 30 éves koromtól olyan fájdalmaim voltak, hogy alig bírtam elvégezni még a könnyebb házimunkákat is, egy wc pucolás után fél óráig kellett feküdnöm, annyira fájt a hátam, nyakam. Egyre kevesebbet mozogtam, a végén egész nap feküdtem, mert sokszor már sikítottam a fájdalomtól, az otthonom káosz lett, nem tudtam dolgozni, a végén teljesen rokkantnak éreztem magam, teljesen kétségbe voltam esve, műtétet, leszázalékolást láttam magam előtt. A gyerekkori orvosom megmondta, hogy ez lesz, azt mondta, 30 éves koromra sikítani fogok a fájdalomtól, és meg kell műteni a gerincemet.


Aztán elkezdtem pilates edzéseket végezni otthon, már másfél hónap után baromi nagy volt a változás. Ma már kemény fizikai munkát végzek az új munkahelyemen 8 órában, röhögve végigtolom, semmi fájdalom. Minden pilates után áldom az eget, hogy "meggyógyulhattam" és még fiatalon sem voltam ilyen jó passzban.


Egyetlen problémám, hogy a 8 órás meló után nagyon fáj a talpam, kérdező, erre nincs valami tipped? 😊😘

2023. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nekem
2023. febr. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet.
nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Jöhet bármikor. De egy fárasztóbb munkanap után igazi felüdülés lenne.
jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
42 Nekem egy nagyon vastag talpú nagyon rugalmas talpú tornacipő a tippem, ha még olvasod.
jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Fhú most egy jó nyak/váll masszázs....olyan táskát cipelek félbe tudnék törni :))
jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Pl. nekem, miután az újdonsült párom leszokott a hátmasszázsról velem kapcsolatban (mert összejöttünk és mégsincs annyi szex, amennyi mindkettőnknek megfelelne...)
jan. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Nálam minden váll-láb edzés után jól jönne, csak hát nincs aki csinálja. :D (Privátot nem kérek)
jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
2014 januárban éreztem hogy jól jönne.
jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!