Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne rá pénzetek, mi...

Ha lenne rá pénzetek, mi lenne az amit szeretnétek megvenni, vagy amire szükségetek lenne (lehet bármi, apróság is)?

Figyelt kérdés

#sfdfdfdf
2013. dec. 27. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha most valaki megdobna pénzzel, vagy nyernék, akkor önmagam helyreállítására költenék legelőbb. Fogpótlás, gyógyfürdők, konditerem, egészséges kaják.

Luxusra nem vágyom. Esetleg még a tízéves Ignisemet cserélném ki egy új kisautóra. Mondjuk Yarisra.

2013. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 4 éve örököltem meg nagyszüleim házát. Mivel Apám volt az egyetlen gyermekük én meg az egyetlen unokájuk apai ágról így én örököltem a házat. A barátnőmmel be is költöztünk oda fel is újítottuk, még nem szeretnénk gyereket, fiatalok vagyunk még 21 évesek vagyunk mindketten és még élvezzük inkább az életet.

Fél éve amikor nagyjából mindennel elkészültünk akkor eldöntöttük hogy az egyik melléképületben ki kellene alakítani egy ilyen party helyiséget a szűk baráti körünk részére. Igazából fenntudjuk tartani ezt a nagy házat van egy lakótársunk is de nem szorultunk rá, ő is egy kedves fiatal 20 éves lány egyetemista és már vele is agyaltunk azon hogy kéne egy ilyen buli szoba.

Az a melléképület még eléggé elhanyagolt része a házunknak oda festés kell, vezetékelés meg minden mert per pillanat csak a fűtés az ami rendben van mivel hosszú távra terveztük és az a legkényesebb része a háznak így nem zárhatjuk le teljesen nehogy tönkremenjenek a falak. De régi nagy álmunk az hogy party szobát építsünk oda nem akarunk drága hangcuccokat sem meg semmi, lényegében egy nagy asztal, pár fotel meg kanapé egy jó padlószőnyeg vagy parketta kéne még oda és egy festés és ennyi.

Van külön kis konyha meg egy fürdő,wc helyisége is, így gyakorlatilag egy mini lakást is lehetne belőle csinálni, ami szintén tervben van hogy majd ha már itt a gyerek meg nagyobbacska lesz tehát 15 éves akkor övé lehetne majd.

Vagy ha a szüleink, testvéreink esetleg rászorulnának akkor legyen nekik mégis egy külön rész.

Tehát a tervünk igazából az hogy egy kis buli lakást csinálni oda a szűk baráti társaságnak aztán ha úgy hozná az élet bármikor lehessen belőle egy lakást kihozni.

Persze nagy nehezen meglenne rá a pénz de most van fontosabb dolog amire kell. A barátnőm még tanuló de levelezőn és dolgozik mellette apja cégénél elég jól keres.

Én egy másik cégnél vagyok ahol több alvállalkozó van és amikor ide költöztem akkor én lettem ott egy kis főnök elég jó fizetéssel ezért is mertünk belevágni hogy akkor költözzünk. 19 évesen azért nem volt rossz ez.

2013. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
Egy jó lakóautó, és világkörüli út.
2013. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyban játszok. Egy saját vállalkozás.
2013. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem állunk túl jól anyagilag, így elég sok mindenre lenne szükség, amit nem tudunk finanszírozni...

- fogszabályzó nekem

- egy új autó a családnak (a jelenlegi épphogy még használható)

- festés a házban (15 éve nem volt semmi újítva a házunkon)

- ház átépítése/költözés, mivel hárman vagyunk testvérek, de nincs különszobánk

2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy jó bicikli, a 14 éves montimmal már 110 km után kész vagyok.
2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Egy jó tablet vagy laptop :)
2013. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc férfibandám koncertjére mennék el... és lefizetném az őröket,hogy engedjenek be a backstage-be ;)


Elkezdenék egy főzőtanfolyamot :)

2013. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy chevy silverado vagy gmc sierra 1500. De inkább mindkettő. Konkrétan semmi szükségem nincs rá, de szerelmes vagyok beléjük :D
2013. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1) Kifizetném a szüleim devizahitelét, amit már alig bírnak. Anno 4 millió forintot vettem fel és most 10-zel többet kell visszafizetni. + Még a többi hitelüket is.


2) Vennék az unokatestvéreimnek egy házat, mert csak állami lakásra telik nekik.. fára és normális ruhára is alig..


3) Apukám adósságait és hiteleit is kifizetném, meg persze a gyógyszereit.


4) Fizetném a gyógyszereiket a nagybátyjáimnak. Nagyon súlyos betegek.


5) Kifizetném a nevelôapukám szüleinek az idôsekotthonát, mert nincs pénzük bemenni.


6) Gondoskodnék az egyetemrôl, mert ha nem sikerül annyi pontot szereznem, akkor nem tanulhatok tovább.


7) Ugyanezzel segíteném az unokatestvéreimet is, mert hiába szeretnének orvosok lenni, ha nincs..


Több pénz nem is kellene. Egy olyan 100 millió forintra lenne ezekhez szükségem, annyi szerintem elég lenne. Utána, ha elvégeztem az egyetemet, fogom tudni biztosítani a jobb feltételeket a szüleimnek. Az unokatestvéreim megsegítése után után ôk is talpra tudnának állni.


16/L

2013. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!