Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek legyen hosszú haja....

Egy nőnek legyen hosszú haja. Mit gondolsz erről? Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez felmerült egy órán, és vállaltam, hogy utánanézek, és gondoltam, itt kérdezhetnék ismeretleneket.

Ha lehet, kérhetnék nemet és kort is? És ha nem túl nagy kérés, esetleg megyét is, de ez már tényleg extra.

Előre is köszönöm mindenkinek! :)


(16/L)



2015. okt. 21. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy nő nem a hajhossza miatt lesz nő. Ismerek rövid hajú noket,akik sokkal tobbet foglalkoznak magukkal,igenyesebbek es noiesebbek,mint nemelyik hosszu haju. Ez nem ettol fugg. Termeszetes a szep,hosszú, dús haj sokkal szebb,de nem mindenkinek van ilyen haja,igy nem mindenkinek lehet hosszu haja. Egy ritka, vekonyszalu haju nőnek peldaul hiaba van hosszu haja,az olyan rovid hajjal jobban mutat peldaul.
2015. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

*19/N

Bocsi,lemaradt

2015. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem sincs hosszú hajam (vállig ér). Már volt lapockáig érő is, de most sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mert felnőttesebben nézek ki benne és kiemeli az arcomat, ráadásul a hajmosással se kell órákig vacakolni.


Szerintem nem probléma ha egy lánynak rövid haja van, csak ne legyen fiúsan rövid.


Kiskorú vagyok Vas-megyéből, és - ha eddig nem tűnt volna fel - lány.

2015. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

fiatal lányokat is láttam mar rovid hajjal, es jól állt nekik,ha valakinek olyan a stílusa..

en magam a hosszabb hajat kedvelem, nekem is az van, kb mellig ér. egy jól megvàlasztott frizura sokat dob a megjelenésen.

azt vettem észre, hogy az anyukam korosztalyanak szinte kivétel nélkül rövid haja van. szerintem náluk előnyösebb lenne a hosszú haj, sokat tud fiatalítani.

még a long/short bob nevű hajvagas is tetszik nekem, szerintem ez jó atmenet a hosszú és a rovid haj között. a tusire vágott haj kevés nonek all jol szerintem, de mondom, vannak kivetelek

2015. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

4# vagyok, véletlenül elkuldtem.

20L vagyok, Hajdu-Bihar megyéből

2015. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt gondolom, hogy semmi közöm hozzá, hogy másnak milyen hosszú a haja. Nem ez adja egy ember értékét vagy nőiességét. Ez nem olyasmi, ami így normális vagy elvárható lenne, aki emiatt lenéz, megszól mást, az buta.


Ami az ízlésemet illeti, jobban szeretem a hosszú hajat - amúgy a fiúk hosszú haját és hosszú szakállát is. Az én hajam is derékig érő.


26/L, Budapest

2015. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Én is és a férjem is (Tehát már ketten) is azt mondjuk, egy nőnek legyen hosszú haja. Mindegy, hogy vállig, lapockáig, vagy popsiig ér...a lényeg, hogy ne legyen fiús rövid. Azt egyikünk sem tartja nőiesnek. A hideg is kiráz ha ilyen nőt látunk. 30/nő 32/F
2015. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
A hosszú haj vonzó, tetszik! Legyen! Ez a jó! #22f #pestmegye
2015. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Úgy gondolom, hogy valóban nem hajfüggő, hogy ki az "igazi" nő.

Vannak olyanok, akiknek a rövid haj sokkal jobban áll mint a hosszú.

Nekem hosszú hajam van, szeretem és szerintem sosem vágatnám le rövidre, de nem ettől függ a nőiesség :)

2015. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlen kell hogy egy nőnek hosszú haja legyen, nem - csak - ettől lehet nőies valaki, viszont énszerintem nagyon ritka hogy jól áll egy nőnek a rövid haj. Rövid alatt amúgy fiúsan rövidet értek.

25/f, Bács-Kiskun

2015. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!