Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl igényesek...

Szerintetek is túl igényesek a magyarok a nyugati emberekhez képest? (és még csodálkoznak, hogy semmire sincs pénzük)

Figyelt kérdés

A magyarok úgy kiöltöznek egy egyszerű közértbe menéshez, mintha üzleti tárgyalásra készülnének, Nyugaton szakadt mackóban mennek mindenhová, tényleg valami fontos esemény kell ahhoz, hogy olyan ruhát vegyenek fel, mint a magyarok a hétköznapokban az utcán.


Nyugaton télen nem fűtenek, csak ha nagyon hideg van, de akkor is csak minimálisan, helyette felvesznek vastag pulcsikat. Nálunk bemész egy házba, és mintha egy vulkánba mentél volna be.


Nyugaton az emberek egyszerű ételeket esznek, inkább másra gyűjtenek, a magyarok minden exotikus cuccot összevásárolgatnak a mexikói kajától a japánig, akkor is ha másra is kellene a pénz.


A magyarok milliókat adnak ki ha baba születik, mindennel elhalmozzák a gyereket, mindenáron próbálják benyomni felsőoktatásba. Nyugaton, ha a gyerek sír, sírni hagyják, mert úgy gondolják, hogy majd abbahagyja, nem ritka, hogy a használt eldobható pelenkát kibelezik, vattával kitömik és újra feladják, nem nyomatják a gyereket főiskolára, inkább egy hiányszakmát adó szakmunkásképzőbe iratják.


A magyarok, ha vendég jön, kéthavi fizetésüket elköltik a vendég elkápráztatásrá, Nyugaton melegítőnadrágban üdvözlik, elé raknak egy darab sajtot meg kenyeret, esetleg kap egy dobozos sört.


Anglia, Írország, Németország, ezekben figyeltem meg a fent írtakat.



2015. okt. 21. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%
Te sem jártál még külföldön...
2015. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, szeretjük "rázni a rongyot". Erőn felül is.
2015. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek.


A nyugatiak nagy átlagban valóban fillérbasz*bbak mint a magyarok.


Szerintem is igénytelenebbek.


Én Ausztriában élek.


Az átlag osztrák kifejezetten szakadt bérlakásban él, saját ingatlanra esélye sincs.


Esetleg van még egy 10-15 év körüli autója.


Az átlagos osztráknak a gasztronómia csúcsát a rántott hús jelenti, éttermekben is ezt falják.

2015. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
A mi osztályunk is(egy kórházban) agyon van fűtve, és még a klíma is nyomja a meleget, így az ablak állandóan nyitva van. Nem is tudom, hogy bírja ezt fizetni a kórház. Olyan beteget is az osztályon tartunk, akik már hazamehetnének, de az OEP pontok miatt még tartjuk őket, mindenféle mondvacsinált okokkal.
2015. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
17%
дерьмовый ублюдок панк
2015. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#3,#4: "Élmunkanélküli" Megkérdezhetem pontosan hol élsz Ausztriában?
2015. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

amit leirtal a "nyugatrol" abbol kabe semmi sem igaz.


Ha itt latok a boltban egy melegitos-sportcipos embert, akkor biztosan tudom hogy kelet-europai, de leginkabb magyar. A tobbi pontod is baromsag ugy ahogy van.

2015. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi valótlan égbekiáltó ökörséget tudjon valaki összehordani...
2015. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező! Áruld el, mi a bajod velünk, magyarokkal? Csak a gyűlölet fröcsög belőled, vagy van más is? Azt látom, hogy te nem magyar vagy, de áruld el, mi az oka ennek a gyűlöletnek?
2015. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

"3,#4: "Élmunkanélküli" Megkérdezhetem pontosan hol élsz Ausztriában?"


Grazban élek. Én is hasonlóakat figyeltem meg.


Tényleg igénytelenebbek nagy átlagban az osztrákok mint mi.


Ez annak nyilván nem tűnik fel, aki 1 hétig nyaral itt és látja a szebb kocsikat, meg a jobb állapotú utakat, tisztább utcákat meg a szebb portákat. (nagy átlagban)


Itt mindennek megvan a pontos magyarázata.


Azért nincs kutyaszar, mert ha nem szeded össze csúnyán megbüntetnek érte.


Nem azért vannak ilyen kis szemeteszsákok kirakva a padoknál a kutyaszarnak mert olyan fejlett ország, hanem mert pl ha van kutyád, fizeted a kutya adót, hogy ilyen is lehessen.


A kórházak persze hogy jobb állapotban vannak, persze hogy több nővér jut egy betegre, hiszen 10 szer annyi tbt fizet be egy munkás is, mint egy magyar.


Én sima melósként 250 euró tbt fizettem havonta és ez az alap elvonás.


Az viszont tényleg szembeötlő hogy az osztrák szegények szakadt bérlakásokban élnek, a magyar szegények meg családi hodályokban, nem számít hogy van e pénz tüzelőre télen.

2015. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!