Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan keljek fel korán?

Hogyan keljek fel korán?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok és 8. óta nemtudok rendszeresen felkelni legalább 7kor.

Az előző évembe is elsős voltam de a suliba összesen 6napot jártam be. Ami ugye elég sok problémához vezetett.. Pl hogyha decemberig nem fogok bejárni reggel 8ra akkor elvisznek intézetbe.

Ezért is kérek segitséget hogy korán feltudjak kelni és ne pedig délben.



2015. okt. 21. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem hiszem ez az oka hogy nem jársz be. De valószínű megérdemelnéd hogy elvigyenek intézetbe! Ha ennyi nehezedre esik hogy felkelj időbe, és bejárj akkor a társadalomba nem illő egyén vagy.

A szüleid sem értem, vagy ha más nem egy rokon aki odamegy és reggelente az ágyról lerángat. Sok megoldás lenne de úgy látom nem igazán akarod. De lesz ennek böjtje figyeld meg...

2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le időben, húzd fel az ébresztő órát. Gondolom a suli nem motivál. Nincs olyan szak, ami érdekelne?
2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel le? Aludj legalább 8 órát, ha sokáig maradsz fenn, nem csoda, hogy nem tudsz reggel felkelni. Mondjuk ennyire súlyos gond nem szokott lenni a felkelés, szóval lehet, hogy valami pszichés gond is van nálad, ami 8. osztály környékén jöhetett elő.
2015. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meséld már el egy napi rutinod! egy hétköznapod, hogy telik?
2015. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rakd a mobilodat jo messze az ágytol, es allits be rajta vmi olyan szamot amit nagyon utálsz. Igy reggel muszaj lesz felkelned es menni par metert, h ki tudd kapcsolni az idegesito zenét. A mobilod melle rakj egy pohar vizet elozo este, majd reggel ontsd le a fejed. Talan kicsit felebredsz. Utana csinalj tiz db negyutemu fekvotamaszt. Aztan dobj be egy kavet/zoldteat, es menj el zuhanyozni( meleg-hidegviz felvaltva), majd oltozz fel, reggelizz meg, es huzz az iskolaba!

Hajraa!!:)

17/l

2015. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kávézz, igyál energiaitalt.

Helyedbe egy szakiskolát keresnék, ahol szinte be sem írnak hiányzónak. Attól, hogy reggel 7-kor nem tudsz felkelni még bemehetnél a 3./4. órára.

Kérd meg szüleid, hogy keltsenek fel és ne hagyjanak vissza aludni.

De amúgy mindig fellehet kelni akármilyen fáradt vagy. Aludhatsz utána suliba, buszon.

2015. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 órai kelést nem bírod ki?Neked kéne egy jó kis katonai tábor ahol 5-kor felkeltenek úgy hogy nem mernél visszaaludni,de komolyan mondom ez a legnevetségesebb dolog hogy nem tudsz 7-kor felkelni, a középiskolások háromnegyed álmodik arról hogy 7-kor kelhessen,én volt hogy fél éven át 4:20-kor keltem és minden reggel felkeltem!Ha te nem vagy képes 7-kor felkelni akkor nem vagy való a társadalomban,ha senki se kelne korán mert olyan lusta mint te akkor megállna a világgazdaság és összeomlana a társadalmi rendszer.
2015. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Elmentünk anyukámmal és kiderült hogy alvás zavarom van, szóval előbb kicsit gondolkodjatok hogy mit írtok! "Nem vagyok való a társadalomba" kik vagytok ti hogy ezt így eldöntsétek? Ugyan olyan emberek vagytok mint én vagy bárki más! Meg tényleg be kéne mennyek intézetbe? Gratulálok, majd ha valaki a te gyerekednek ír ilyet nemtudom mit csinálnál..ugyan olyan emberek vagytok mint bárki, és én is!
2015. nov. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!