Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan keljek fel reggel koran?

Hogyan keljek fel reggel koran?

Figyelt kérdés

Az van hogy ezentul reggel 5-6 korul fel akarok kelni, hogy tanuljak, es amikor szol a telefon iszonyat gyengenek, almosnak, kabultnak erzem magam es csak nagyon nehezen tudok felkelni, legtobbszor nem sikerul.

Ha valahogy megis felkelek es megmosakszok majd nekifogok enni akkor a kelestol szamitva 20 perc kb es egesz jol vagyok.

Valami tippek, tanacsok, otletek kellenenek ami segitsegevel gyorsan ki tudok kelni az agybol es hamar "felebredek". A masik dolog meg hogy szinten nem tudom hogy ha fel is keltem hogy vegyem ra magam olyankor a tanulasra, mivel motivaljam magam, mert szeretek tanulni csak reggel azert nehez elkezdeni.

Egyeblent tok egeszseges vagyok, es 19 eves.



2013. jún. 3. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Lehet h okos vagy csak lusta
2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű, amint megszólal az ébresztő kinyomod és rögtön felállsz és elkerülöd az ágyat. Legjobb ilyenkor az ha felöltözöl és kimész kb 5 percre a friss levegőre.

A kávé sokat segít és egészséges is ha napi 1-2 csészével iszod akkor bőven jó.

Hidd el segíteni fog ez, ha meg hozzászoksz a korán keléshez akkor már nem fogsz tudni reggel 5 nél tovább aludni még akkor sem ha kiütnek. Viszont feküdj le este korán hogy meglegyen a 7-8 óra alvás idő. Mert csak akkor fog ez rendesen működni. Ha érzed hogy nem aludtad ki magad rendesen akkor szánj rá egy napot és aludd ki magad amennyit bírsz és utána kezdd el ezt a korán keléses dolgot.

2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!