Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan csajról, aki úgy szerezte meg a diplomáját egy viszonylag nehéz szakon, hogy a vizsgákon mindig kisírta magának a kettest, és sokszor a tanár csinálta meg helyette a feladatot?

Figyelt kérdés

És ezt még büszkén újságolta mindenkinek. :D

Ráadás, hogy az egyetemről volt egy pasija, akivel mindig megcsináltatta a beadandóit, és érdekes módon ahogy meglett a diplomája, a pasi repült, és összejött egy másikkal.


2015. okt. 21. 15:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
buta kihasználós kis liba!
2015. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Erre mondják, hogy a jégen is megél a hátán.
2015. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, ez a mondás pont, hogy ellentétes jelentéssel bír szerintem, mert aki a jég hátán is megél, annak nincs szüksége mások segítségére. De ez a csaj meg csak mások segítségével képes megélni, egyedül semmire nem menne.
2015. okt. 21. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

A jég hátán is megél... De azt nem erre mondják. :-)


Anyukámnak is segített anno apám a szakdolgozatban, de nem írta meg helyette. Ha valakinek így kell végigjárnia egy sulit, azt nem tudom szakemberként értékelni a nagybetűsben, de sajnos ha ez a módszer bejön nekik a suliban, bejöhet egy munkahelyen is, és egy valóban hozzáértőtől veheti el a helyet...

2015. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amég van birka addig a róka sem hal éhen

Ha talált hülyét aki megcsinálta neki és átengedte mert sírt, miért nem?

Nem a csaj a hibás hanem aki megcsinálja neki vagy segíti.

2015. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor fuss neki még egyszer! Az írtam: a jégen is megél a HÁTÁN :D Így már stimmt? :D
2015. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben a formában még nem hallottam, azt hittem, csak elírtad. :-)
2015. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon fújtam az ilyenekre, aztán elkezdtem dolgozni és inkább csalódott lettem. A legkiábrándítóbb, hogy ma Magyarországon ezek az emberek nemhogy életképtelenek, de kihasználják ezen képességüket (nevezzük annak) és nagyon rangos munkákat képesek szerezni. Semmi hozzáadott érték, szaktudás, tapasztalat nincs az egész mögött, jókor sírnak jó embernek és előre jutnak, úgy ahogy te ebben a genny országban sosem fogsz.


Úgyhogy én már keresem azt az országot, ahol nem az ilyen szerencsétlen sz..ok jutnak feljebb és még számít a szakmai érték. Itthon nem fog, ők pedig "jól" csinálják, mert előbb szereznek munkát, mint te...

2015. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, csak elírás volt :D

8-as, teljes mértékben egyet értek... már az totál szánalmas és kiábrándító, hogy van egyetem (ráadásul az ország egyik legnevesebbje), ahol ez előfordulhat.

Mellesleg a nő akiről szó van még csak nem is topmodell kinézetű, simán átlagos. De mivel ez egy férfi szak, ezért elég, ha bociszemeket mereszt néhány könnycseppel, és máris átengedik..

2015. okt. 21. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiszak? Valami mérnök?

Ha fel is veszik valahová dolgozni ott szépen benéz valamit vagy egyszerűen képtelen lesz megcsinálni a feladatát és szépen kirúgják.

Mondjuk az is elképzelhető, hogy aláfekszik a főnöknek és vidáman facebookozhat egész nap, még más az érdemi munkát megcsinálja, ahogy már mondták, amíg van birka addig a róka sem hal éhen...

Márpedig nekem is van olyan építőmérnök ismerősöm akit az apja közreműködésével vettek fel egy tervezőirodába gyakorlatilag amolyan irodadísznek meg az expokon jól néz ki a standnál, mert egy kutyaházat nem bíznék rá.

2015. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!