Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba (még mindig)?

Figyelt kérdés

Gondolom már a könyökötökön jönnek ki az efféle kérdések..de

tavaly ballagtam az általános iskolából, és kb. 7. óta szerelmes vagyok az egyik (jóval idösebb) tanáromba.

Egyszerüen nem tudok tullépni rajta..nem megy.

9.osztályos vagyok, tanulnom kéne, élnem az életem, de szinte egész nap rá gondolok, és álmodozok.

Nem tudom felfogni, hogy ugys lehetek vele..soha.

Hogy tudnám elfejeteni? Mit csináljak?


Ui: ebben a kategóriában remélem kapok értelmes válaszokat.+ bocs a helyesírási hibákért.



2015. máj. 1. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi miatt gondolod, hogy szerelmes vagy belé?

Mit érzel?

Mi benne a szerethető és mi van meg benne, ami másban nincs?

2015. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Leszarom!
2015. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.! :)

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak annyi a különbség hogy én idén ballagok..6.óta amióta megismertem, bele vagyok zúgva..:( Nemtudom hogyan fogom túltenni magam rajta..:'(

Bocsi, tudom hogy ezzel neked nem lesz jobb, csak gondoltam jó ha tudod, hogy nem te vagy az egyetlen, aki ilyen helyzetben van.

2015. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi helyes fiú vár rád az életben, még előtted a középiskola! Amúgy most tartod vele a kapcsolatot? Próbálj meg koncentrálni a tanulásra, mert ez most fontos, meg tölts több időt a barátaiddal.:)
2015. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# Ertem a kerdest, azt hiszed, hogy csak en hiszem, hogy szerelmes vagyok,de nem. Tudom.Ez most nem csak olyen fellangolas.. eleg regota tart mar..


2# Oke.


3# ://


4# Nem tartom.

Baratokkal nincs gaz:)

2015. máj. 2. 21:44
 6/12 anonim válasza:
Mennyi az a jóval?
2015. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lényeges?
2015. jún. 3. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mi köze van a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mi köze van a "válaszodnak" a kérdésemhez?

Amúgy meg nem rég újították (felnőtt, ill. tini kapcs.), amikor kiírtam, még nem volt ;)

először gondolkodni kéne

2015. júl. 30. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
vicces ezt pont tőled olvasni :D
2015. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!