Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan csajról, aki úgy szerezte meg a diplomáját egy viszonylag nehéz szakon, hogy a vizsgákon mindig kisírta magának a kettest, és sokszor a tanár csinálta meg helyette a feladatot?

Figyelt kérdés

És ezt még büszkén újságolta mindenkinek. :D

Ráadás, hogy az egyetemről volt egy pasija, akivel mindig megcsináltatta a beadandóit, és érdekes módon ahogy meglett a diplomája, a pasi repült, és összejött egy másikkal.


2015. okt. 21. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nőként a te szavaiddal érve "férfiszakon" végeztem, kb. tizedannyian voltunk nők, mint a pasik, de én sose folyamodtam ilyenekhez, hanem tanultam rendesen, akkor is, ha nem volt könnyű esetenként.

Egyébként én is hallottam hasonló sztorikat, szánalmasnak szánalmas, de mindig van olyan kiéhezett pasi, aki miatt mégis tudnak érvényesülni az ilyenek...

2015. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!