Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak minden...

Az osztálytársamnak minden házi feladatát és egyebeket az anyja csinál meg. Mennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, de nagyon könnyű dolga van. Iskolába megy, bepakol neki az anyja, hazajön, megcsinálja a háziját. Valamiből dolgozatot írnak, kijegyzeteli neki a lényeget, kikérdezi, meg hasonló. Nem mintha érdekelne, de hogy lesz így önálló?

16/F 10. osztály (ráadásul!)


2015. okt. 21. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit durva.Én is még középiskolás, végzős lányomnak is felajánlottam, hogy felmondhatja nekem az anyagot(hogy így jobban érzékelje hol hibázik és míg fölmondja, addig is rögzül, nekem ez nem adatott meg, az én anyukám erre nem ért rá és más sem, ez rengeteget rontott az eredményeimen!).De megtanulnia, bepakolnia mindíg neki kellett és csak segítettem, ha kellett.Szerintem ez a középút pont elég.Amit az anyuka csinál, az már túlzás, most segítség, de később kárára is válhat a fiúnak, mert a tanulásban az önállóság is fontos lenne, ennek gyakorlásától van megfosztva.Bepakolni pedig max. a 6 éves elsősöknek szokott az anyuka.Ez már mega ciki.Legalább ezt megcsinálhatná.
2015. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon gaz.

Nem lesz onallo soha.

Az az ember lesz, akivel soha nem jonnek ossze, mert lenezem.

2015. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De legalább tanulni tud.

Én bevágom a táskát a sarokba majd reggel felveszem. Házit szünetbe írok. Jegyzet meg csak puskának.

Sajnos ez a korosztály vagy ebből vagy abból a szempontból de fogyatékos.

2015. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!