Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan internetes...

Ismertek olyan internetes fórumokat, ahol megismerkedhetnék olyan komoly kapcsolatban élő párokkal, ahol a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
Mivel ez az oldal kifejezetten figyelmeztet arra, hogy nem ismerkedésre való, ezért csak általánosságban szeretnék kérdezni. Régóta keresek levelezés céljából olyan párokat, ahol a nő az idősebb, kíváncsi lennék a hozzám hasonló helyzetben élők (9 és fél év korkülönbség)mindennapjaikra, esetleges problémáikra, azok leküzdésére. Egyszerűen csak jól esne ilyen irányú ismeretséget kötni. Ezen a fórumon keresztül nem lehet, ezt tudom. De abban tudtok-e segíteni, hogy van-e olyan fórum valahol, amelyen keresztül tudnék ismerkedni?

2015. okt. 22. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok a páromnál. 4 hónappal :D
2015. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelen! 11 évvel vagyok idősebb a férjemnél, 8 éve vagyunk házasok. Nincsenek "generációs" problémáink, gyereket egyikünk sem akar, kiköltöztünk külföldre, anyagilag így sokkal jobban megvagyunk, nézeteink hasonlóak, ugyanazon nevetünk, tudunk együtt játszani (Nintendo, X-Box) van közös hobbink... a külsőmre több gondot fordítok, súlyom rendben, ruháim nem nyanyásak, nem is kihívóak... tényleg soha semmiben nem éreztük hátrányát a korkülönbségnek, összeillünk és kész. Ja igen, a környezetünk aggódásnak és jóindulatnak álcázott támadásait eleinte semmibe vettük, mostanra pedig már a legtöbben beismerték, hogy tévedtek, nem volt igazuk.. Ha tudok valamiben segíteni, nyugodtan kérdezz. :)
2015. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!