Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak szerintetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szerintetek olyan helyes,22-26 körüli fiatal lányok akik ismerkednének 36 éves férfival? Szerintetek hol lehet ilyen igénnyel Pesten ismerkedni? Nem arra gondolok, hogy pénzért elviszek valakit egy körre, hanem komoly kapcsolatra.

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Pedig egy ilyen jellegű komoly kapcsolat az sokba fog kerülni.
2014. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy direkt pont ebben a korosztályban keresel.

Hasonló korú vagyok, én is szívesen ismerkedem ilyen lányokkal, de inkább csak barátság céljából. Na persze előfordulhat, hogy többet érzünk egymás iránt, de nem eleve így állok hozzá.

2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
engem nem zavarna ha egy férfi 10-15 évvel idősebb nálam. de azt furcsálnám ha ő pont ilyen korú barátnőt keresne. miért akarsz csak fiatal lányokkal ismerkedni?
2014. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tetszenek a huszonéves lányok. Nyilván a komolyabb gondolkodásúak. Talán nem megszokott, de nem is égbekiáltó bűn.
2014. dec. 21. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
nem bűn. de én azt gondolnám hogy csak azért vagy velem mert fiatal vagyok és szép. 5 év múlva meg lecserélsz egy fiatalabbra és szebbre. mindenkinek tetszenek a fiatal csajok szerintem, ez nem egyedi dolog. de az hogy direkt ilyet keresel az...gyanús...
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy komolyabb gondolkodásúra gondoltam, komoly kapcsolatra. Miért cserélném le, ha tetszik, jól kijövünk? Túl vagyok már a cserélgetős időszakomon.
2014. dec. 21. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
végülis mindegy. te tudood mi a célod. a válasz a kérdésedre: vannak. itt vagyok példának én:) hogy Pesten hol vannak azt nem tudom. jó tanács: nehangoztasd hogy a koruk keltette fel elsősorban a figyelmed
2014. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Annácska :) válasza:

Én a 42 éves párommal interneten ismerkedtem meg, egész pontosan a gyalogló chaten. Biztos vannak rajtam kivül is olyanok akik szivesen ismerkednek idősebb pasikkal.

Anna, 24

2015. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!