Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy nálam 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy nálam 13 évvel idősebb férfivel lehetne közöttünk normális komoly kapcsolat vagy ez a 13 év már túl nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg, nagyon tetszik, oda vagyok érte, beszélgettünk is már, de nem személyesen, csak chaten és többször is beszéltünk már meg talit de nem jött össze eddig egyszer sem.. van egy 3 éves kisfia.. találkozzak vele és próbáljuk meg ha ő is úgy gondolja vagy hagyjam inkább? Kérlek segítsetek válaszaitokkal..
2015. máj. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogy te hány éves vagy
2015. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ h hàny évesek vagytok.. Mert ha a lány 16 a fiú meg 29 akkor az már nem jó.
2015. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ezt nekem kell eldönteni nem 1 gyks kockának aki azt se tudja mi a párkapcsolat
2015. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a kortól függ az ilyesmi. Beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, és kiderül. Nem kell fejest ugrani semmibe, de beszélgetni, ismerkedni, barátkozni, pár közös programot szervezni azt lehet, abból nem lehet baja senkinek.
2015. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:

én először személyesen találkoznék egy párszor

és

utána mérlegelnék

2015. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köztünk 14 év van. Jól működik a kapcsolatunk.

De itt sok múlik azon te mennyi vagy.

Nálunk egyikőnknél sincs gyerek.

Azért az is fontos, hogy ő még a családjával él e.

2015. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:

és azt is megnézném ,hogy viselkedik a gyermekével

az

nagyon sokat elárul róla

2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, lehetne normális, komoly kapcsolat, 13 év nem a világ. Ha a kisfiát egyedül neveli, vagy legalábbis nem házas, akkor az égvilágon semmi nem szól ellene, hogy megpróbáljátok. Én is hasonló cipőben járok! 40/f
2015. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Ő 31 éves, én pedig 18, nem házas, egyedül neveli a kisfiát.

De akkor megpróbálom, hátha kialakul ebből valami!:) Köszönöm a segítséget!:*

2015. máj. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!