Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legmélyebb gödör...

Mi volt a legmélyebb gödör amiből kimásztál életed során?

Figyelt kérdés

Jelenleg elég komoly mélyponton vagyok, nem érzem az erőt magamban hogy fordítsak a dolgok állásán. Azért írtam ki a kérdést mert remélem hogy kapok olyan történeteket amik segítenek erőt venni magamon, mert jelenleg úgy érzem hogy nagyon komoly gödörben vagyok, de talán más emberek sikertörténete segíthetne.


Én pár évvel ezelőtt nyertem egy nagyobb pénzösszeget. Akkor egyetemre jártam és rögtön ott is hagytam mivel utáltam az egészet. Nem szóltam a családomnak és a barátaimnak se a pénzről, se az iskoláról. Várni akartam amíg ki nem találom hogy hogyan tovább. Az unalom és a pénz egyenes utat jelentettek a piáláshoz és a drogokhoz. Pár hónap múlva már komoly függő lettem. Azóta eltelt két év, a családom és a barátaim még mindig azt hiszik hogy a fővárosban tanulok, pedig csak rengeteget iszok és mindenféle sz...rt nyomok. Egyszerűen nem érdekel semmi, se dolgozni se tanulni nem akarok. Nincs senkivel közeli kapcsolatom. A barátaimból haverok lettek, a családomat alig látom, rendes barátnőm se volt évek óta. Szívesen visszatáncolnék ebből az egészből de már nincs hozzá erőm. Nem érdekel senki, nincs motivációm hogy bármi értelmeset csináljak, nem tudok már elaludni se anélkül hogy lenne bennem valami, nem is emlékszem mikor feküdtem le utoljára józanul.


Volt már valaki ennyire a béka segge alatt? Teljesen reménytelennek érzem a helyzetem..



2015. okt. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bányajáratot néztem meg túristaként, azt hiszem az volt az.
2015. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az nem is olyan vészes :D
2015. okt. 22. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam, de egyáltalán nem volt hasonló a szituáció. Annyiban talán, hogy nekem se volt akkor életem. 18 évesen eljöttem otthonról, mindenféle támogatás nélkül végeztem az egyetemet, mellette dolgoztam. Konkrétan abból állt az életem, hogy munka, tanulás és minimális szükségletek kielégítése. Meg mellette egy halomnyi feldolgozatlan gyerekkori trauma, önsajnálás és depresszió. Mostanra értem el azt, hogy ne gépként funkcionáljak (zenélni kezdtem, megerőltettem magam szocializáció terén, megtanultam elengedni magam). Elhatározás kérdése minden.
2015. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! És hogy sikerült átlendülni a másik állapotba? Egyik reggel úgy ébredtél vagy mi?
2015. okt. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!