Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életetek során hányan tettek...

Életetek során hányan tettek keresztbe? Bántottak meg, hogy azt soha nem felejtitek el?

Figyelt kérdés
nálam 28 év alatt 16 ember aki döntően befolyásolta negatív értelemben az életem.
2015. júl. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan.
2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én így nem tartom számon, általában akkor jut eszembe csak, amikor valami emlékeztet... De volt egyszer egy "legjobb barátnőm", aki nagyon átvert. Na, azt szerintem sosem fogom elfelejteni.
2015. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen es szinte csaladon belül tortent.... Beszelunk de nen olyan a kapcsolat mint volt...tudod a görcs megmaradt!
2015. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se sázmolom, de voolt családon belül. A szülei meg el se hiszik neki, róla, hogy milyen, mert persze engem állít be valami idióta köcsögnek...
2015. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van családon belül 4 ember is...Ez azt hiszem a legrosszabb amikor családon belül történik ilyesmi.
2015. júl. 8. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megszámolni, annyian.
2015. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!