Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerényebb jövedelmű/anyagi...

A szerényebb jövedelmű/anyagi helyzetű srácokat nem feszélyezi a párválasztás/ismerkedés során, hogy csórók?

Figyelt kérdés

Nem kellemetlen,hogy nem telik olyan dolgokra,mint a több pasinak és nem érzik magukat kevesebbnek a többi srácnál?

Nem ciki kimondani a lánynak,hogy: "Erre nincs pénzem." " Jövőhéten kapok fizut." Az túl drága nekem." ?



(Immáron 3. alkalommal teszem fel ezt a kérdést,remélem,hogy ebben a formában sem a GYIK cenzorok sem a kisebbségi komplexusos proli fiúcskák nem sértődnek be miatta.)



2015. aug. 25. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"a kisebbségi komplexusos proli fiúcskák"

Szerinted ez a megnevezés nem sértő? Elhiszem, hogy igyekszel, de igyekezz jobban.

2015. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Már harmadszorra! Nem unod?

Tuti egy beteg pasi vagy!

2015. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki felháborodott, hogy a pincér kifizettette veled a kaját? Kiscsillag, törődj bele, veled van a baj és nem velük, akárhogyan is teszed fel a kérdést. Nevetséges vagy!
2015. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2: Miért lenne pasi? Csak a férfiak lehetnek ennyire hülyék?
2015. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4: Mert már többször írt. Azokból úgy tűnik, hogy egy frusztrált pasi, aki nem tud nőt összeszedni, ezért így akarja lejáratni őket.
2015. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Rendben,nevetséges vagyok,de kérdem én,egy nő szemszögéből: Miért baj,hogy egy lány KOMOLY FÉRFIT keres és bármennyire is fájó sokaknak az anyagi biztonság fontos!!! Aki mást mond hazudik! Vagy jó dolog,ha a későbbiekben nem telik gyógyszerre a gyereknek? Vagy a hónap végén megy a matek,hogy kaja VS számlák? Nem megnyugtató egy saját lakás,mint egy albi? Ja tudom,szerelem. Én kérek elnézést,hogy nem egy naív,rózsaszín álomvilágban élő tinipitsa vagyok.


Sziasztok.

2015. aug. 25. 20:06
 7/17 anonim ***** válasza:
5: Tudom, hogy többször írt. Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg egy felszínes nő, aki frusztrált, mert a pénzes férfiak le se sz*rják. Persze, az is lehet, hogy neked van igazad, de ne zárjuk ki a felszínes nő variánst se. :D
2015. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6: És neked miért nincs pénzed?

Egy férfitól is reális elvárás akkor, hogy egy jómódú feleséget találjon, ne olyat, aki nem járul hozzá a családi kasszához, nem?

Te is egy lúzer, proli, csóró lehetsz, ha csak más pénzén tudnál boldogulni :D

2015. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7: A lényeg, hogy hülye, akár nő, akár férfi :D
2015. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
6: Nem csak a férfinak kell anyagi biztonságot biztosítania. Ha jól tudom, a nők is kapnak fizetést a munkahelyeken.
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!