Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és 23 hetes...

19 éves vagyok és 23 hetes terhes. Most tudtam meg hogy terhes vagyok, mivel tünetek nem jelentkeztek nálam. Hogy lehet elvetetni a 23. hétben. Valami gyógyszerrel el lehet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
23 hetesen már sehogy. Max örökbe adhatod.
2015. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet. Megszülöd és örökbeadhatod. Nagyon sok tisztességes család vár kisgyerekre, akiknek nem lehet saját gyermeke.
2015. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Te is nagyon okos ember lehetsz...

de tuti játszod a felnőttett, de mikor olyan dolog elé kerülsz már anyuci kicsi lánya leszel megint

2015. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
23. Heten tudtad meg h terhes vagy? Elotte minden ugyan ugy volt, mint a baba nelkul? Rendes, valtozatlan, nem keso menzesz?
2015. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
23 hetesen hogyan nem lehet észre venni, hogy valami változás van a testedben? ezt nem akarom elhinni. Nem sok eszed lehet.
2015. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is mozgott? Nekem 18 hetes kora óta mozog...


Elveszik 24. hétig, de csak akkor, ha nagyon beteg a baba.


Mivel valószínűleg a tiédről ilyen nincs megállapítva, nincs megoldás.

2015. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

24. héttől már mindent megtesznek az orvosok, hogy életbe maradjon, ha megszületik. Te meg megölnéd?


Nem vagyok abortuszellenes, de egy Életképes babát ne akarj megölni.

Add örökbe.


Én sem hiszem, hogy minden ugyanolyan volt, mint előtte, max ha nagyon nem figyeled a tested, és alapból túlsúlyos vagy, esetleg úgy nem vetted észre, hogy terhes vagy.

2015. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt mégis, hogy nem vetted észre?
2015. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

4-5- válaszoló: olvassátok ezt el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt aki ír, az már két gyereket szült, és mégsem vette észre a harmadik terheséget a 20 hétig.

2015. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt egy olyan kolléganőm, mint aki az előbb linkelt kérdést kiírta. Úgy tudta, nem lehet terhes, már le is mondott róla, 20 év próbálkozás után.

40 évesen lett terhes, a menzesze is megvolt kezdetben, amikor kimaradt, azt hitte, korai klimax, mert az anyjának is hamar jött. Rá két hétre mozdult meg a pici, akkor döbbent rá, hogy mi is van...

Nem mellesleg amikor én vártam a lányomat, hasam nekem is csak az utolsó három hónapban látszott ( mondjuk nekem voltak kora terhes tüneteim, meg a menzesz is kimaradt), csípőben szélesedtem. Aki nem tudta, hogy babát várok, azt hitte, csak felszedtem pár kilót. Pedig nem voltam extrém kövér, csak kb 8-10 kg felesleg volt rajtam.

2015. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!