Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belehalattam volna! (? )

Belehalattam volna! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tesóm még komoly bajt is okozhat ha nem állítja le valaki!

Ezt úgy értem, hogy majdnem meghaltam miatta. Ez az eset úgy történt, hogy:

Csak ketten voltunk itthon tesómmal, én rendetraktam a szobában.Tesóm ott ült a fotelben tőlem kb. 1 méterre, azt hallom, hogy vág valamit és a fejemhez vág nem nagyon erősen egy műanyag flakont de nem volt benne víz (azt vagdosta). Én elkezdek vele kiabálni, hogy mit csinál, akkor veszem észre, hogy a bal kezében volt a kés, valami Magnum vagy milyen fajta, nemtudom pontosan. Na a kezében volt a kés és felém tartotta de nem akart semmi rosszat. Én meg valahogy belenyúltam a késbe és hüvelykujjam alatt kb. a csiklóm felett fél centivel lett egy rohadtnagy lyuk a tenyeremen. Először csak mondtam halkan, hogy jajj ne! Jajj ne! Aztán elkezdett folyni a vér. Én befuttotam a konyhába ahol már csöpögött a kezemről a vér, lett pár csepp a padlón mire elértem a fürdőszobába. Ott a kezem a mosdó felé tettem, annyi vért még sose láttam mint akkor. Tesóm addigra hozott sebtapaszt. Lemostam a vért a kezemről és rátettem a tapaszt. Amikor apu bejódozta vagy mi, akkor piszkosul fájt, ott ordibáltam tesómnak, hogy ezt még megbánja. Apu azt mondta, hogy ha egy kicsit lejjebb vágta volna el akkor én ott véreztem el a szobában mert hát akkor el vágta volna az erem. Te jó ég! Amikor ebbe belegondoltam.... Ahh. A seb már csaknem begyógyult de örökké ottlesz a hege. Fuu halljátok...


2015. okt. 22. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még végigolvasni is fájt...
2015. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Böker Magnum lesz az."Feléd tartotta".
2015. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Csak ketten voltunk itthon tesómmal"

Akkor apu hogy került a fürdőszobába, hogy bejódozza? Fuuuuu, hallod.. nagyon unatkozol?

2015. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trauboy válasza:
30%
Az ilyen közveszélyes hulladékok minek élnek még? Gondolj csak bele, a csuklódat szúrja meg az ütőereddel együtt! Gondolom szart sem tud, nem hogy ilyen helyzetben cselekedni! Ott haltál volna meg!
2015. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? És a csiklód hogy kerül a képbe? :O
2015. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apu fél órával ezután ért haza
2015. okt. 22. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

A túrót halhattál volna bele. Egyrészt az artéria elég mélyen van másrészt, ha telibe is találja, akkor mi van? Semmi, kezed felemeled, vérzést elszorítod, raktok rá nyomókötést és besétáltok a balesetire...

Megjegyzem, még annak sem szokott sikerülni belehalni, aki direkt így akar öngyilkos lenni.

2015. okt. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fuuu hallod inkáb kezdj magaddal valami hasznosat.
2015. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!