Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson valójában...

FÁ04 kérdése:

Michael Jackson valójában Dave Dave?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 12:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Istenem.

Miért kell hinni annak a sok pletykának amit Michaelröl írnak. Én nagyon nagyon szeretem és tisztelem Michael Jacksont a legnagyobb példaképem volt és lesz örökre. És sajnos igen Mike már meghalt és ezt nekem és minden rajongónak és aki szereti elkéne fogadni. Elég nehéz ezt kimondani de sajnos ez van,ezzel nem tudunk mit csinálni csak elfogadni a tényt. Aki azt mondta hogy Michael igazából Dave Dave (aki rádaásul Mike egy barátja volt) valószínűleg egy rajongó aki nem tudja elfogadni hogy már nincs köztünk. Ezt mondjuk meg is értem mert igen,tényleg nehéz elfogadni hogy akit nagyon szeretünk és akire felnézünk már meghalt.

Szóval igen,ez a Dave Daves sztori is egy nagy hülyeség.

2015. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz.
2016. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dave Dave egy kűlőnáló,létező személy. Michael a 80-as években segitett is neki. DE... az aki a " halála" után a Larry King show-ban interjút adott, az nem az igazi Dave Dave! Más az arca, a szeme, a szája de a legszembetűnőbb a hangja, illetve ahogyan beszél. Az igazi Dave Dave-nek az egyik szeme kék a másik barna, igy született. Annak aki az interjúban van annak mind 2 szeme barna. (Persze kontaklencse, de egyrészt csak abban az 1 interjúban sehol máshol,másrészt a szem az kűlőnleges,főlleg MJ szeme, meglehet ismerni...) szoval mindent egybevetve...az aki akkor abban az interjúban volt az nem az igazi Dave Dave! :D De persze...nem ez lenne az első esett amikor MJ elmaszkíroztatja magát.
2016. jún. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *valerie* válasza:
100%
Én sosem voltam egy "őrült"fan,de nagyon szerettem Michael Jackson zenéjét,mentalitását.Tény,hogy a halála körül minden elég ködös,kitalálnak a zenszáció hajhászok sok mindent.Szerintem békén kellene hagyni,hogy nyugodtan tudja aludni örök álmát.😢,de mondjuk tételezzük fel,hogy megrendezte a saját halálát(minden oka meg lett volna sajnos),de ezt is ugyanúgy tartsuk tiszteletben és hagyjuk nyugodtan élni,hiszen pont ebből nem jutott részére semmi.Mind a két helyzetben békén kell hagyni,ennyi.
2018. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!