Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 170 cm magasság férfiaknál...

170 cm magasság férfiaknál átlagos vagy alacsony?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

A 170 egyértelműen nagyon alacsony, mert még a magyar összátlag is 176 cm, amiben benne vannak a 70 éves taták, meg a csontritkulásos gyári melósok is. A fiatal generáció (18-25) átlaga, olyan 183-185 körül lehet. Az orvos meg persze nem fogja azt mondani, hogy alacsony vagy, attól tartva, hogy berágsz rá. Neki minden egyes páciens pénzt jelent (még ha háziorvos is). A párkapcsolati szempontból meg az a kategória, amivel csak a nagyon reménytelen csajoknál van esélyed, vagy az alsó-közép kategóriás csajoknál, ha nem magasabbak nálad és egészen jóképű vagy.

De van egy nagyon jó tanácsom neked: Azonnal kérsz a háziorvostól egy beutalót térdröntgen vizsgálatra és ha az epifízis fugák még nem záródtak le, akkor azonnal elkezdesz sportolni az életedért és párkapcsolatokért, emellett érdemes mindenféle cuccot szedni (vitaminok, kalcium, GH). Sajnos én erről lekéstem (én is 170 vagyok csak 24 éves), mert engem sem világosítottak fel erről és az orvosok, lesz@rják, hogy melyik gyerek milyen magas pedig ez még a cukorbetegségnél/magas vérnyomásnál is fontosabb probléma, mert előbbieket lehet kezelni, de egy nő előtt vagy az állásinterjún alacsonyként nem fogsz tekintélyt sugározni, ami óriási hendikep.

2015. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
volt barátnőd ? szexuális kapcsolat ?
2015. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Még nem.Lehetett volna,de nekem nem jött be annyira az a csaj.Ismerek olyat,aki 170 cm,de nem feltűnően alacsony
2015. okt. 26. 15:39
 14/16 anonim ***** válasza:

Alacsony, de vannak kifejezetten törpe csajok(145-160 cm) akiknek a 170 is magas. :)

Szóval ne ijedj meg. Egyébként ismerek 15-17 éves srácokat, mind 180 felett, legmagasabb ismerősöm 195 cm és 15 éves.

2015. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a kifejezetten törpe csajok 150-160 cm, csak azért is a 180-190 centi magas urakat kedvelik, 170 centi magas férfiként még mindig sokkal több esélyed van egy 160-175 centi magas csajnál, mint a fent említett pici lányoknál.
2015. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, az alacsony csajok csak azért is presztízskérdést csinálnak a magasságból, mégpedig nekik csak magas fickó kell. Szóval ekkora magassággal, tényleg csak azokat a csajokat lehet kifogni, akiknek tök mindegy a magasság, csak az intelligencia/stílus/pénz, persze emellett legyél valamennyire jóképű, mert máskülönben őket sem fogod tudni felszedni. Van ez a nem is annyira ostoba közhely: A külső megfog, a belső megtart.
2015. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!