Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy fiúba, de ő már nem szeret, akkor jobb továbblépni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összebarátkoztunk, ő belém szeretett. Nekem akkor még csak barát volt, de idővel én is kezdtem beleszeretni. Kavargattunk, sokat voltunk együtt, minden oké volt, nagyon sok mindent megtett értem, azt hittem, teljesen odavan értem. Ez 2-3 hétig tartott. Aztán pár napja bejelentette, hogy ő már nem szeret úgy, mint az elején és azt akarja, hogy véget vessünk ennek. Azóta egyszer írt, akkor is csak sértegettem, azóta nem ír. Akkor azt mondta, hogy ideges, mert nem a szívére hallgatott. Ezt nem értem.

Jobb, ha elfelejtem? Továbblépjek? Szeretem, de nagyon megbántott, így már neki sem tudnék hinni, de más fiúval is furcsa... :(


2010. jan. 24. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig idöbe tellik mig igazán megismeri 2 ember egymást.

Sajnos csak ezután derül ki hogy tényleg egymáshoz valók-e.Ha ö úgy érzi,hogy nem,hagyd,lépj tovább a te utadon.

2010. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem érted? hogy nem a szívére hallgatott és ideges?


Te sértegetted, mégis szereted, te se hallgattál a szívedre.

Most meg bizonytalankodsz, és furcsán érzed magad.


Most már értened kellene, legalábbis szerintem.


De ez nem fontos, szerintem írj neki újra,őszintén és képben leszel.

(Idegenek nem fognak belelátni egy ismeretlen srác lelkébe.)

2010. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szeret.... mikor összefutunk a városban, akkor is közömbös, hozzám se szól, ha én nem köszönök, ő sem. Ahogy megbántott, én már nem tudnék ugyanúgy viszonyulni hozzá, mint eleinte. 2-3 hét kavarás után kicsit erős volt azt bejelenteni, hogy nem szeret.
2010. jan. 24. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.. Túl sok rossz volt rövid idő alatt a kapcsolatotokban.
2010. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!