Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ijedtél már meg intelligens...

Ijedtél már meg intelligens emberektől?

Figyelt kérdés

Volt esetleg olyan, hogy egy társaságot azért kezdtél el kerülni, mert túl okosnak találtad őket? Pl. féltél, hogy a múltban mondtál pár dolgot, ami alapján okosabbnak gondoltak, mint amilyen vagy és nem akartad, hogy kiderüljön nem vagy annyira okos?


Mondjuk gondoltál olyanra, hogy belőled hiányzik az a képesség, ami ahhoz a társasághoz kell, csupán valami alternatív módon elő tudtál állítani valami ahhoz hasonlót, de nem fenntartható módon? És ha nem szégyenből, akkor mondjuk oda nem tartozás érzésből el kezdted kerülni őket?


2015. okt. 23. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen eset velem soha nem fordult elő, olyan viszont igen, hogy azt gondolom én fogok tanítani valakiknek valamit, de aztán végül nekem kellett inkább tanulni a valakiktől elég sok mindent. Egy korrekt társaságból nem nézik ki azt, aki kicsit kevesebbet tud, hanem akkor igyekeznek mihamarabb felhúzni Őt a saját szintjükre.
2015. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt ***gondoltam*** én
2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én alapból nem nagyon barátkozom nálam butább emberekkel
2015. okt. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!