Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megbocsátanátok ezeknek az...

Ti megbocsátanátok ezeknek az embereknek felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés
Akik állandóan piszkáltak suliba, olyannyira, hogy tönkretették az iskolás gyerekkoraitokat?
2015. okt. 23. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem. Egyáltalán nem érdekelnek, és hiába akarnák helyrehozni ez pont az amit nem lehet.

Már eljátszották a bizalmam, és sehogy sem lehet visszadni azokat az éveket.

Már felnőtt vagy, havonta megisztok valamit. "Hű de hatalmas kárpótlás.. " ha érted mire gondolok.

2015. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem. De ha egy árok szélén kapaszkodna egy kézzel,megmenteném. De csak szánalomból.
2015. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Soha.
2015. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Egy nagy büdös lószart. Dögöljön meg mind.
2015. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál utolsó :) Én egyébként nem bocsátok meg senkinek se, nagyon rossz volt suliba :(
2015. okt. 23. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozok ezekkel az emberekkel és neadjisten beszédbe kell elegyednem velük, akkor igyekszem semlegesen viselkedni. Nem jópofizok feleslegesen, de nem is viselkedek bunkón/flegmán, mert látom rajtuk, hogy már megváltoztak és már normálisan viselkednek, rendesen beszélnek velem, szóval felesleges generálnom a cirkuszt. Nem akarok egy megkeseredett embernek tűnni, aki olyan, mintha máig nem heverte volna ki az akkori sérelmeket.

De felejteni nem felejtek és nem is fogok, ahogy teljes mértékben megbocsájtani se. Soha.

Ők a legfőbb okai annak, hogy ma is küzdök némi önbizalomhiánnyal és nagyon fontos időszakokat keserítettek meg az életemből, amiket már sose fogok visszakapni.

Már lezártam a múltat, nem a sebeim nyalogatásával és az önsajnálattal telnek napjaim, de ettől függetlenül, mint mondtam: nem felejtek.

21/F

2015. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egynek megbocsájtottam, aki nem kérte, mert úgy gondoltam megérdemli. Egy másiknak nem bocsájtottam meg aki kérte, mert megint csak át akart verni. Az összes többinek szintén nem bocsájtottam meg. Magamnak sem bocsájtottam meg, hogy miért mindig másokkal foglalkoztam és nem önmagammal.
2015. okt. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ön sajnálkozni, csak elgondolkodtatott, hogy most 26 évesen mikről maradtam le és, hogy miért vagyok önbizalom hiányos és nincsenek barátaim se emiatt.
2015. okt. 24. 02:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem! Elmondhatatlanul sokat szenvedtem miattuk! Megaláztak és tönkretettek, mára önbizalomhiányos lettem, és nagyon nehezen ismerkedem idegenekkel, és nagy társaságban sem érzem jól magam, illetve idegenkedem a saját korosztályomtól.

Igyekszem mindent elfelejteni és magam mögött hagyni a múltat, de ezek olyan dolgok amiken nem tudok túljutni. Mindenesetre elkerülném őket.

Abból az időből egyetlen embernek bocsátottam meg, aki most a legjobb barátnőm (eleinte az elitbe tartozott, de a végefele őt is csúnyán vántották -dobálták, kiközösítették, rossz volt nézni-:((((

Vele naponta beszélek, a többinek már a nevére alig emlékszem.

2015. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Meg, de nem miattuk, hanem magam miatt. Nincs nekem időm az ilyen emberekre meg a gyerekkori sérelmekre. Megbocsátanám, hogy nekem könnyebb legyen, de nem felejteném el.
2015. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!