Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok nőgyűlölő?

Miért van ilyen sok nőgyűlölő?

Figyelt kérdés
Utálom az ilyen rosszindulatú, primitív, ócsároló megjegyzéseket és elveszi még az életkedvemet is az ilyen csúnya megnyilvánulok most nem írom le direkt, mert leírni is utálom, hogy milyen szavakat használnak egyesek. Már régóta fontolgatom ezt a kérdést, de már muszáj kiírnom magamból. 26/F
2015. okt. 24. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
mert nem kapják meg őket, mert csóóóróóóók
2015. okt. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vagy homokosok :)
2015. okt. 24. 02:31
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy ronda kis kuka gyerekek, akik rettegnek a nőktől, főleg a mamától otthon.
2015. okt. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nőknél sikertelen férfiak az önbizalom hiányából fakadó sikertelenség okát a nőkre vetítik rá, pedig valójában magukba kéne nézni.Persze van abban némi igazság hogy rengeteg nő csak a pénzre megy, könnyűvérű, meg álnok, de korántsem olyan mértékben, mint ahogy ezek az emberek próbálják beállítani a helyzetet.
2015. okt. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért van ennyi delfin molesztáló? Utálom az ilyen rosszindulatú primitív erőszakolókat és elveszik még az életkedvemet is az ilyen csúnya esetek, most nem posztolok ilyen képet, mert még rájuk nézni is szörnyű. Már a kérdés elolvasása fontolgattam ezt a kérdést, de már muszáj kiírnom magamból 8321/f
2015. okt. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak idő kérdése kérdező, és te is az leszel.


Majd mikor az asszonykád ok nélkül bemondja az unalmast, ok nélkül félredug mással, majd a válóperben viszi a fél vagyonodat... Teljes szívemből azt kívánom, hogy ezt ne kelljen megélned!

2015. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csalódtak,kihasználták őket,csúnyák és sose fog össze jönni egy nő sem,így inkább jobb szapulni őket.


Én mondhatnám azt is,hogy engem a legtöbb férfi megakart fektetni,nem adtam oda magam első randi után és eltűntek mint szürke szamár a ködben,még sem vagyok férfi gyűlölő.


Hiszen több milliárd ember él a Földön senki sem egyforma.


Attól,mert pár nő rosszat tett nekik nem értem miért kell utálni őket.


A végén az lesz,hogy csak melegek és leszbikusok lesznek,mert mindkét nem utálja az ellenkezőt,mostanában én ezt véltem fel fedezni.


Én ugyan biszex vagyok, de egy lánytól eddig pl sokkal több mindent kaptam,mint egy férfitől. Legalább érezhettem,hogy nő vagyok és nem csak szexre kellek,meg nem szolga vagyok.

Ez a nem mindegy.


Igazából mindkét nem hibás amiért ilyen világot élünk,szerintem.


23/L

2015. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én inkább eret vágok magamon, minthogy nőgyűlölő legyek!
2015. okt. 24. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mért gond ha valaki nőgyűlölő?!? A nők hozták ki ezt belőlem, akkor már ne várják el hogy emberszámba vegyem őket.
2015. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!