Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye a valós életben nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a valós életben nincs ennyi nőgyűlölő?

Figyelt kérdés

Újra és újra megdöbbenek az itteni kérdéseket és válaszokat olvasgatva.

Rengeteg szól arról, hogy a nők anyagiasak, csak a külsőségekre kíváncsiak, sokan elmondásuk szerint fel is adták, hogy kedvesek legyenek velünk.

Már az ismerkedéstől is kezdek félni, mert elsőre nem tudhatom, hogy mennyire megkeseredett az illető.

Kezdek kétségbe esni, hogy nem találok soha egy kedves, megértő partnert, akivel kölcsönösen alapozhatunk egymásra.


A kérdésem NEM ismerkedés, valóban csak a döbbenetemet fogalmaztam kérdéssé.


2015. okt. 22. 14:33
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem itt sincsenek sokan, csak jár a szájuk. Abban is biztos vagyok, hogy olyan is van, aki időről időre más felhasználónéven tér vissza (vagy mert kitiltották, vagy mert eleve párhuzamosan nyomja... stb.)
2015. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
5%

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."

Nem kell provokálni a népet,így is már nagyon nagy a szakadék a férfiak és nők között...

24/F

2015. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
77%
Mert a nőket köpködők provokálhatják a népet, kedves 24 éves megkeseredett fiúcska?
2015. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Miért lenne ez provokáció?

Az miért nem provokáció, hogy sokan ilyen válaszokat adnak?

2015. okt. 22. 14:37
 5/58 anonim ***** válasza:
1%

XDXD

Milyen tudatlan és nem gondolkodom vagy te is akárcsak a lenőgyülölőzött emberek is.

Akik alapból már nem kedvesek, retardok, akár csak te.

Kezdessz kétségbe esni? XD

Ha illettő agyhalottnak minősül nincs miről beszélni, ha nem, nincs mitől félni. Nem értem egész kérdésedet....

Nincs értelme.

2015. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
17%

Ja értem,tehát az igazságot ha leírom,hogy hogyan bánnak velem a nők,és hogyan néznek rám,az már gyűlölet ugye?

A tények,azok tények maradnak akkor is...

Baromira nem jókedvemből írom én sem ezeket,baromira nem gyűlölöm őket,csak amit tapasztalok azt leírom ide.

Kivétellel sem találkoztam még soha,aki legalább meg akart volna ismerni,pedig nem vagyok csúnya sem,lehet is velem beszélgetni is értelmesen...

Ezzel szemben,a nők még csak esélyt sem adtak soha,egy beszélgetésre sem.Csak visszautasítottak,kinevettek,megaláztak...

Nos akkor?

24/F

2015. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
18%
Ezek nem nőgyűlölők, hanem egyszerűen csak reálisan látják a világot.
2015. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Miért személyeskedsz?

Én nem tettem.

2015. okt. 22. 14:42
 9/58 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy veled a többmilliárd nő töredéke hogyan bánt, nem jelenti azt, hogy az összes nő olyan.
2015. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Elnézést a szóhasználatért, a "nőgyűlölő" úgy tűnik túl erős volt.
2015. okt. 22. 14:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!