Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőgyűlölő férfi lehet...

Egy nőgyűlölő férfi lehet szerelmes, egyáltalán tud nőt szeretni?

Figyelt kérdés

Úgy igazán, szívből lélekből képesek szeretni bárkit, aki nőből van? Legyen az párja, lánya, anyja...

Vagy csak eszköznek tekinti őket?



2015. aug. 4. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem.
2015. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi számít nőgyűlölőnek? Egyébként sok férfi pont azért gyűlöli a nőket, mert a másik nemtől csak lenézést, kihasználást, megalázást kapott... szeretetet nem vagy csak nagyon keveset. Egyébként én a mai nők többségét megvetem, mert kb. állat szintjén mozognak. Ösztönlények és ostobák, de a húgomat és az édesanyámat nagyon szeretem, és szerintem szerelmes is tudnék lenni, ha végre találnék magam mellé olyan nőt, aki nem csak egóból meg hatalmas arcból, és mázból áll, hanem lélekből is és összeillünk.
2015. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Például amit te is leírtál, 2-es válaszoló.

Vagy az, ha egy férfinak a nőből csak a teste kell, az is csak a testi szükségletei miatt.

Az ilyen férfiak képesek bármilyen pozitív érzelemre egy nő irányába? Nekem nem tűnik lehetségesnek, ezért kérdezlek titeket, ti mit gondoltok?

2015. aug. 4. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy az, ha egy férfinak a nőből csak a teste kell, az is csak a testi szükségletei miatt."


Ők nem nőgyűlölők. Pont fordítva, ők a nők által piedesztálra emelt és bálványozott, érzelemmentes, önző, macsó férfiállatok. Gyűlölni csak az tud, aki tud szeretni is. Mind a kettő agresszív érzelem.

2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért pontoztátok le a 2válaszolót?
2015. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

A kérdező egy férfigyűlölő nő, ezért válaszolt úgy, ahogy a 2-esnek, aki amúgy tök normálisan leírta, hogy mi a baja AZOKKAL a nőkkel, akikkel neki eddig dolga volt.

Az a nőgyűlölő (vagy férfigyűlölő), aki élből megveti a nőket (férfiakat) pusztán női (férfi) mivoltuk miatt. Pl. mindenért a nők (férfiak) a hibásak, közben a nők (férfiak) ártatlanok és elnyomottak...


Ha látni akarsz mondjuk férfigyűlölőket, akkor csak keress magadnak egy olyan társaságot, akik a szexizmus és a nők elleni erőszak megszüntetését tűzték ki a zászlajukra. Egy ilyen társaságban nem kell sokáig keresned, hogy egy olyan nőbe akadj, aki élből gyűlöl minden férfit. A legtisztább és legnyilvánvalóbb indoklások is leperegnek az ilyenről és addig csűrnek csavarnak mindent, hogy a végén arra lyukadhassanak ki, hogy a férfiak mind szemetek és nincsenek érzéseik, csak elnyomni, kihasználni és bántani tudják a másikat. Közben ők saját maguk is pontosan ezt művelik.

A példával nem azt akarom mondani, hogy az ilyen társaságokban lévők mind gyűlölködőek lennének, de nyilván vonzza az olyanokat, akik számára ez egy jó lehetőség a másik nem iránti "szent háborúra".


Az ilyen nők és férfiak pszichésen elég mélyen sérültek, valójában szakember segítségére szorulnak, de ugye amíg azt se ismerik be, hogy ők azok, akik gyűlölködnek, addig egy ilyen tanácsot se fognak elfogadni.


Az ilyen ember hogy tudna bárkit is szeretni? Az ilyen ember még saját magát se szereti, a vele azonos neműek, a barátai is csak addig jók neki, amíg hajlandóak vele egy oldalon állni ebben a kérdésben.


Amúgy nem tudom, hogy a kérdező kire gondolhat, vagy milyen tapasztalat van a kérdése mögött, mert azok a férfiak, akik csak használják a nőket, azok nem feltétlenül nőgyűlölők. Ők csak betömnek minden megszerezhető lyukat. De az nem gyűlölet, hanem érzéketlenség és kihasználás.

2015. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Képzeld el, tévedsz velem kapcsolatban. Nem gyűlölöm a férfiakat. Sőt. Hiszed vagy sem, több férfi barátom és haverom van, mint nő.

A 2-es válaszolónak is tetszett a válasza, tessék, itt a bizonyíték: [link]


A kérdésemet kíváncsiságból írtam ki.

Az előző kommentemben azokra a férfiakra gondoltam, akik ugyan utálják, gyűlölik vagy megvetik a nőket - belső tulajdonságok miatt -, ám szükségük van rájuk, a testi vágyaik kielégítése miatt, mert nem melegek és nem aszexuálisak. Az ilyen pasik tudnak szerelmesek lenni?


A férfigyűlölőkkel én is találkoztam sajnos. Nyomasztó a társaságuk, sokuk tényleg klinikai eset... őket sem értem amúgy. Tudnak szerelmesek lenni? Mit éreznek vajon a fiuk, vagy öccsük, apjuk iránt?

Tényleg léteznek olyan emberek, akik képtelenek a szeretetre a másik nem iránt, csak mert volt egy rakás negatív élményük?

2015. aug. 6. 00:32
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Hàt hallod, nem tudom. Alapból lenézem és megvetem a nőket, az autómat ezerszer töbre értékelem mint ezeket. Az okokat hosszasan sorolhatnàm, de gondolom nem vagy kivàncsi rà.

Csak néhány ismerős/rokon nőt nem rühellek. Gondolkoztam már rajta ha létezne hozzám való lány, akit ugy elképzelek társank (most ne ilyen nagymellű plàzacicára gondoljatok) akkor az valszeg tudnád szeretni, törődni vele.

2015. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De, kíváncsi vagyok az okokra! :)
2015. aug. 6. 08:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánatot kérek, lehet felszínesen olvastam a kérdező reakcióját, és nem is ő pontozta le a kettest.

Nem tudom arra mi a jó kifejezés, aki megveti a nőket, de közben használja is a testi vágyaihoz...

2015. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!