Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor vesztek bútort,...

Ti mikor vesztek bútort, háztartási eszközt, elektronikai eszközt, mióta vasárnapi zárvatartás van? Hogyan oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Nekem ezt szinte teljesen ellehetetlenítették, persze felfoghatjuk pozitívan is, mióta nem tudok megvenni semmit, több pénzem marad. De valójában ez nem vicces... Az ételt meg tudja oldani az ember, mert 20 perc alatt megvan a vásárlás. De ezek a termékek más kategóriába tartoznak, olyan dolgok amikre rá kell szánni az időt, megnézni akár több boltban is, mérlegelni mi éri meg, és nyilván legtöbbször nem is egyedül megy az ember válogatni, hanem a családdal, párjával. Én ezt azóta nem tudom megoldani, mert hétköznap estig dolgozunk, egyikőnk több műszakban is, össze vissza, és szombaton is legalább az egyikőnknek mennie kell. Így soha nincs olyan hogy együtt el tudjunk menni megvenni valamit amire szükség van, eddig a vasárnap tökéletes nap volt erre. Persze lehet mondani hogy mit kell ebből ennyit kihozni, el lehet menni egyedül is, de az nem olyan. Ki szeret egyedül kiválasztani egy új szekrénysort, vagy egy mosógépet? Előre félek, hogy milesz ha babaholmit kell vennünk, azt is muszáj lesz egyedül, fáradtan munka után elintéznem, pedig ahhoz tényleg jól esne a párom jelenléte.
2015. okt. 25. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Megrendelem az interneten.
2015. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha bútorra van szükségem akkor azt magam építem, itthon összeírom miből mennyi kell, és megveszem kb 20 perc alatt, majd pl pont vasárnap összerakom. Így pontosan azt tudja amire nekem szükségem van, régebben mikor boltban vettem bútort, valami túl nagy volt, valami túl kicsi, nem volt olyan ami illik a többi bútorhoz stb, nem fért be a kocsiba és/vagy a liftbe

Elektronikai eszközt, meg háztartási eszközt online nézek, és vásárolok. Csak elmegyek a legközelebbi kirendeltségig és átveszem a cuccot(vagy házhoz hozzák)

2015. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zgyzgy ***** válasza:
72%
Hétfőtől szombatig.
2015. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bútor otthon készül(ne) a műhelyben, egyéb műszaki cikkeket meg a netről rendelek. Legalább 4-5 ezer forintot spórolok így, hogy nem boltban veszem meg a dolgokat.


Igazából engem az éjszakai zárva tartás sokkal jobban érint, mint a vasárnapi.

2015. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek azzal hogy ez nem jó így, pont a tartós fogyasztási cikkek kapcsán. Bár engem személy szerint szintén nem érint, ahogy az előttem válaszolókat sem, de bennem van annyi empátia hogy tisztában vagyok vele hogy ez sok embernek jelent problémát. Pl hétvégén lehetne dolgozni a házon, de ha pl vasárnap fogy el a festék, nem lehet már sehova elugrani venni stb. Az is bosszant hogy nálunk a bevásárlóközpontban ugyan nyitva lehetnének a kajáldák, de mivel így szinte senki nem megy oda vasárnap, ők se nyitnak ki.
2015. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyire túldrámázni sem kell, bár tény hogy nagy baromság.


"Az ételt meg tudja oldani az ember, mert 20 perc alatt megvan a vásárlás."

Ugyanúgy megvan egy technikai eszköz vásárlása is, csak célirányosan kell venni.


"rá kell szánni az időt, megnézni akár több boltban is, mérlegelni mi éri meg"

Az esetek 90%-ban jobban jársz, ha nem helyben választasz, hanem online utánanézel melyik mit tud, egyszerűbb dönteni is, és ott meg tudod nézni mi mennyibe kerül.


"nyilván legtöbbször nem is egyedül megy az ember válogatni, hanem a családdal, párjával."

Nem feltétlenül kell ehhez vinni a fél rokonságot, egyedül is tudok dönteni.


"estig dolgozunk, egyikőnk több műszakban"

Ha több műszakban van, akkor biztos akad délutános, vagy esti beosztás és akkor simán el tud menni megvenni amit kell.


"Ki szeret egyedül kiválasztani egy új szekrénysort, vagy egy mosógépet?"

Elmész lefotózod, megmutatod neki, vagy utánanéztek neten. Vagy elmentek külön és döntöttök együtt.

2015. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!