Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkoholistának lenni jó?

Alkoholistának lenni jó?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék csak én vagyok kiakadva kicsit a "Tibi atya" féle marketingre? Ha valaki FB.-on vagy máshol követi ezt a jelenséget biztos feltűnt már neki, hogy rengeteg mondhatni még gyerek követi mondhatni egyetemisták és az az alatti korosztály főleg. Tulajdonképpen az egész arról szól, hogy alkoholistának lenni jó buli és minden egyes alkalmat ragadj meg az ivásra, ha nem ezt teszed hülye vagy. Most ezt lehet poénosan felfogni, de kétlem, hogy éppen általánost kijárt vagy még fiatalabb kölyköknél ez nem jelent többet. Nem tudom, hogy ezek az oldalak szerkesztői bele sem gondolnak ebbe, vagy simán a cél szentesíti az eszközt alapon nem érdekli őket?

2015. okt. 25. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet erről szól, de nem ez célja.

Black metáls is szólhat sátán menőségéről és cél élvezet adás zenével.

Egyébként tibi agya is egyetemista.

2015. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet nem ez a célja, de ezt éri el vele...most azért sátánista dolgok egész más tészta, mert sokkal kisebb az a réteg, amit azzal meglehet fogni. Viszont piálni a kamasz kor vele járója és ilyenekkel miatt nem csak divat, szinte kívül álló vagy ha nem teszed és egyre fiatalabb az a réteg is aki bulizni jár.
2015. okt. 25. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkoholistának lenni csak nagyon rövid időre lehet jó, addig a pár percig, amíg nem következik be a mérgezéses állapot, ami egyébként hamar eljön. Csak sajnos a függőségtől nagyon nehéz szabadulni.
2015. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdést költői kérdésként fogd fel, természetes, hogy nem jó annak lenni, de mégis erre épül a marketing és rohadtul nem foglalkozik azzal, hogy divatot teremt belőle. Legkevésbé sem poén, hogy ott tartunk ki cikiznek, ha nem jársz el piálni minden hétvégén.
2015. okt. 25. 13:16
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

csak egy szösszenet, tök jó poén főleg ha gyerekektől látni ilyet...

2015. okt. 25. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

ha cikiznek azért hogy nem piálsz, akkor valószínűleg a társaságod rossz... aki meg nem elég érett, hogy felfogja azt, hogy az egész poén annak a piát se adják ki jobb helyeken

vagy annyi esze van és előbb-utóbb alkoholista lesz belőle, hiszen nálunk ez népbetegség és szerintem erre is tökéletesen rámutatnak ezek az oldalak

2015. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!