Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában "menő" autistának...

Mostanában "menő" autistának lenni, vagy miért hiszik ezt magukról ilyen sokan itt?

Figyelt kérdés
Régen sokan pszichopatának próbálták meg beállítani magukat. Most azt látom, hogy minden napra jut vagy 5 autista kérdés.
2015. okt. 20. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
én nem találkoztam még velük, de miért szeretné valaki beállítani magát autistnak, vagy mentális betegséggel küzdőnek? jó persze sokan itt téves diagnózist állítanak fel magukkal szemben, de ki nem? köhögsz egyet megézed a neten mitől lehet, és megtudod a halálos ítéleted: tüdőrák :D
2015. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Majd megunják...
2015. okt. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Nem csak itt menok ezek a betegsegek. Orvosi korokben,most mindenkire aggatnak valami ilyet. Nem reg lattam egy riportot, tok egeszseges gyerekre azt mo.djak,valamilyen szindromas. Es utana szulei ugy nevelik, aminek meg is lesz a kovetkezmenye.


Aztan vizsgaljak ujra, de kiderul,hogy nem. Es emiatt tobben mennek Ciprusra, ott van valami hely,biztos masholis, de ez volt a riportban, ahol rajtuk segitenek tobbek kozt.


Nahh..az elejet el lehet mondani ugyanugy felnottekre...akik magukrol allapitjak meg, netrol, es vallaljak idovel. Talan ettol erzik magukat kulonlegesnek.

2015. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehet különlegesnek érzik magukat ettől. Vagy csak szimplán erre akarják rákenni a hiányosságaikat, ez utóbbi a valószínűbb.
2015. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!