Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt, és mit...

Miért érzem ezt, és mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk egy sráccal (20) pár hete. Elég jól kijövök vele, de nagyon nagyon zavar engem, hogy nem érzek nagyon semmit iránta és szerintem nem is fogok. Tulajdonképpen azért vagyok vele mert nagyon jófejnek tartom és kedvelem de ennyi. A szitut még rontja az, hogy van neki egy haverja(25) (most épp rosszban vannak). Előbb ismertem a haverját mint őt egy elég intenzív beszélgetés során. Akkor egy nagyon rossz döntést hoztam szerintem amiből kifolyólag történt az hogy a mostani párommal vagyok együtt. Megbántam úgy érzem. De mégsem számíthatok vele egy ilyen indokkal és főleg nem ilyen rövid idő után. Ez nem jellemző rám. Folytsam el a vágyat a haverja iránt és reménykedjek, hátha bele tudok szeretni a párom a vagy mit tegyek?



17L


2015. okt. 26. 21:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Szakíthatok*
2015. okt. 26. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit sem tehetsz, a vonzalom teljesen érzelmi alapú. Ha nem érzel semmit, akkor Game Over.


Vagy magadtól fogod egy idő után otthagyni, vagy megcsalod egy olyannal, aki lángra lobbantja benned a szerelmet. Jobb ezt megelőzni, és most lezárni, hogy ribinek ne tűnj.

2015. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

H lehetsz együtt valakivel aki iránt még cska nem is vonzódsz? XDXD

Mond el neki, nem érzel iránta semmit se.

Utána jöjj össze haverjával ha ő is akarja.

Én mind hármotok helyébe ezt látnám legjobbnak.

2015. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!