Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miert nem a kerdesr...

Az emberek miert nem a kerdesre valaszolnak?

Figyelt kérdés

Maradjunk most ennel az oldalnal, de egyebkent az elet minden teruleten megfigyelheto...


Itt fel van teve egy X temaju kerdes es haritanak, kioktatnak, szepen korbe jarjak a temat, elmondjak a velemenyuket, de a kerdes megvalaszolatlanul marad. Miert?


2015. okt. 27. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit mindenki azért van itt, hogy kiírhasson magából dolgokat, vagy vitatkozhasson, és csak részben azért, hogy segítsen Másrészt vannak provokatív kérdésfeltevések is, aminél ha a rejtett állítással nem ért valaki egyet, akkor azt támadja. (Erről az a kérdés jut eszembe, amit suliban tettünk fel egymásnak: "Anyád tudja, hogy ßuzi vagy?" és akármilyen választ vágtál rá, igen/nem, mindenképpen beégtél).
2015. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah. :D amugy termeszetesen nem a provokativ ill. Tenyleg idiota kerdesekre gondoltam. :-)
2015. okt. 27. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az értelmiségnek van értelmesebb hobbia is annál, higy gyk-n válaszolgasson... Szerintem itt sokan a 10sornál hosszabb leírásokat értelmezni sem képesek.
2015. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés... Néha van olyan,hogy én is viccelődök a témát illetően,ha pl. egy 11 éves kiscsaj kiírja,hogy "Elhagyott a pasim mit csináljak?" Az ilyenekre általában azt írom.hogy egy ennyi idősnek minek pasi,mert nyilván így logikus és gondolom úgy sem tud semmit tenni az ügy érdekében. Viszont ha más jellegű,értelmes kérdésről van szó,akkor próbálok segíteni,tanácsot adni az illetőnek. Ha meg valaki véleménykifejtős kérdést tesz fel,akkor arról meg egyértelműen mindenki mást gondol.
2015. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha már a kérdésről ordít,hogy adott dologról halvány fingja sincs,inkább mindent elmondok róla,ami a véleményem,vagy amit tapasztaltam,helyesnek látok. Na ezt hiszik sokan kioktatásnak.


"jajj mit tegyek,kilyukadt az óvszer most terhes vagyok?" Ilyen kérdésekre ha vki azt írja,hogy nem most kéne szexelni,meg gyerek vagy mit fogod a faszt és stb. Ez azért van,mert ez egy tök logikus dolog,ha vki életében már olvasott legalább a szexről,védekezésről és női-férfi ivarszervekről, ivarsejtekről és stb.Meg eleve egy alap biólógia tudás amit a saját testünkről tudni kell,aki ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztában megérdemli a felvilágosítást,kioktatást,véleményezést!!Tényleg sokan vannak,hogy halvány fingjuk sincs a dologról csak csinálják -.- De ez az élet bármely dolgaira is igaz.

Sokat válaszolok a kutyás topikba,borzasztó némelyik ember milyen sötét.

Pl,hogy a lány kutyámnak vér jön a nunijából,súlyos?Mit tegyek? és stb kérdések. Alap,hogy egy szuka kutya tüzel(menstruál) Ha már szuka kutyám van akkor ennek is utána nézek. De ilyen dolgokkal sincsenek tisztában az emberek.


De szinte semmivel sem.


Én meg minden egyes kérdésnél nem fogok jó pofizni,mert sokan meg sem érdemlik.

2015. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Cenzúráztak... :(
2015. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, sokan csak azért járnak ide, hogy tényleg kiírják magukból fájdalmukat stb stb. Meg szerintem szinte majdnem minden válasznál a válaszoló saját magából indul ki.


Ja, #3, ha már értelmiség, az nem hobbia, hanem hobbija! Bocsi! :)

2015. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# azt egy szóval nem állítottam, hogy értelmiségi lennék, én egy diszlexiás kőműves vagyok, még ha valószínűleg a legolvasottabb diszlexiák kőműves a világon, de akkor sem mondanám, hogy értelmiség ;)
2015. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!