Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség, érzelmes élőlények...

Segítség, érzelmes élőlények vesznek körül és nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint uralja őket az ösztönük, érzelmeik, nem is "ők" döntenek egy csomó helyzetben, hanem az érzelmeik meg az ösztöneik. Sajnálatos módon függőségi helyzet alakult ki, mert mindenhez értenek, házépítéshez, kenyérsütéshez, webszolgáltatáshoz és ha házat akarok, vagy enni akarok, vagy egy saját webhelyet akarok, akkor ők állnak köztem és az általuk biztosított megoldás között. Egymást nagyban megértik és segítik, hasonló a szaglásuk és a viselkedésük, nekem viszont sok problémát okoznak.


Mit tennétek?


2015. okt. 27. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha.
2015. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit most is teszek.

Segítséget elfogadóknak tanítanék kontrolt maguk felett.

Te helyedben, megkeresném problémát amiket ezek okoznak és megszüntetném vagy célom felejteném.

2015. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy igen szélsőséges INTP avagy INTJ vagy (az MBTI besorolás szerint)

( [link] konkrétan egy INTJ/P (esenleg INFJ) keverék vagyok, és hidd el, hogy átérzem a problémádat....nem véletlen, hogy a nyugati civilizációban inkább háttérben vagyunk és a népesség mintegy 1-5%-át alkotjuk....

Javallom tölts ki a tesztet, aztán menj fel pinterestre és írd be azt ami kijött a teszten...és "művelődj"...rengeteg dolgot megtudsz magadról, amit valószínűleg már így is tudtál magadról, de így legalább lóbálhatod a veled barátkozni kívánó emberek arcába, hogy >>EZÉRT<< nem vagy az.....aztán egyikhez másikhoz elkezdesz kötődni és te is arra kezdesz el vágyni, bárcsak ne volna oly csökevényes, az amúgy telljesen fölösleges érző részed...

Amit tehetsz, hogy megpróbálsz megtanulni úgy viselkedni, mint ők....

2015. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!