Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet találni 16-20 éves,...

Hol lehet találni 16-20 éves, érzelmes, visszahúzódóbb lányokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Itt, iskolában, egyetemen, könyvtárban, könyvesboltban, az utcán.
2015. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Svédországban.;)
2015. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Itt? Ehhez képest még nem írt rám senki...:D


Miért pont Svédországban? :)

2015. szept. 5. 20:56
 4/30 anonim ***** válasza:

2: Svédországban inkább radikális feministából van sok. :D


3: Te is ráírhatsz valakire, ha mondjuk szimpatikus a kérdése/válasza alapján, és korban/nemben megfelelő. :)

2015. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Sajnos csak nagyon kevés felhasználó válaszol az ilyen jellegű megkeresésekre.
2015. szept. 5. 21:13
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Hiába ráirsz valakire,kép fog dönteni hogy találkozik-e veled vagy nem,általába ezek a lányok nagyon válogatósak,ha nem vagy 10-es pasi tehát ilyen Brazil szappanopera hős kinézetü,akkor felejtős a dolog..lehet lepontozni..
2015. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 timeamagdolna ***** válasza:
93%

Elárulom neked, hogy a látszólag (!) nagyszájú lányok többsége is vágyna egy 16-20 éves, érzelmes fiúra :)

Csak félnek megmutatni a lágyabbik oldalukat.

2015. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
95%
Itt vagyok :D
2015. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Szòval introvertáltabb lányokat keresel?....keresd az otthonukban őket...esetleg néhányat azért találhatsz szórakozògelyeken, mert a nagyszàjú barinője elrángatta...

ugyanez jàtszik nálunk srácoknál is...ja és belőlünk (ha INTP/J-sek vagyunk) hiányozhat alapból néhány ösztönösen velejàró skill, ami egy párkapcsolat fenntartásához kell...mi helyette szimplán őszinték vagyunk...

2015. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Az előttem lévők válaszát tudom igazolni; könyvtárban, otthon, neten lófrálnak és csakis barátok miatt hajlandóak kimozdulni.

Magamból indultam ki. Kortársaim zöme olyan értékeket képvisel, amik miatt feleslegesnek tartom a szocializálódást ._. Nem akarom, hogy bármi nemű közöm legyen hozzájuk.


17/L

2015. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!