Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámultam (véletlenül)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámultam (véletlenül) tesóm haverját, ahogy meztelenül kijött a fürdőből. Nagyon gáz, kérjek tőle bocsánatot? (21/L)

Figyelt kérdés
Nálunk aludtak vendégségben bátyám fiú haverjai,egyikük elment fürdeni én meg amíg a fürdőben van, bementem a szobába, ahol aludt, mert kerestem ott valamit, de ő meg otthagyta a törülközőjét és váratlanul kijött. Én meg ahelyett, hogy udvariasan elfordultam volna és kimentem volna rögtön, önkéntelenül megbámultam szegényt, ahogy ott volt előttem tök meztelenül. Bámultam a péniszét, ez az igazság. Nagyon gáz szerintetek? Kérjek tőle bocsánatot? Most olyan rosszul érzem magam emiatt. Ő nem szólt semmit, fogta a törülközőt és visszament fürdeni. Ez ma reggel volt.

2014. dec. 28. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Esik a ho!
2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Örült biztos.Én meg egyszer az öcsém bámultam meg önkéntelenül.Ha olyan helyzet adódik lefagy az ember és csak les.Szerintem nincs benne semmi rossz.
2014. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bocsánatot kérned! Inkább menj utána és mosd meg a hátát!

Kezdésnek!

2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincsen semmi :D

szerintem még örült is neki a pasi..

és mit reagált milyen volt az arca?

2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elkönyvelte magaban hogy farokehes kis kanca vagy. Sanszos hogy be fog probalkozni.
2014. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
legkozelebb ne csak bamuld a peniszet, hanem kapd is be ;)
2014. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
E nélkül az info nélkül nem tudnék most ebéd után nyugdtan pihizni! :D Nincs ezzel para, miért nem rántottál rá párat? :)
2014. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel semmi baj nincs, én még élveztem volna is a helyzetet és, ha látok valamit a szemedben akkor biztos rád mászom! :)
2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2014. dec. 28. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ebben? Engem egyszer meg véletlen bátyám haverja látott meg meztelen mikor valamiért gyors kijöttem a fürdőszobából... :D:D
2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!