Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy anyutokat véletlenül megláttátok meztelenül? Ilyenkor később bocsánatot kell kérni vagy inkább nem beszélni róla?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én is láttam minimum 3x, de nem beszéltunk róla
2015. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban csak én meg az öcsém vagyunk ilyen "szabad szelleműek", nem pirongunk a saját testünk láttán. Anyám az, aki inkább ilyen "öltözz már fel, oda se nézek". Nem értem mi a gond a meztelenséggel. Mindenki nézzen a ruhái alá.
2015. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha az olyan véletlen, akkor: Jajj bocsi. Ha azért mert a fürdöböl éppen kijön olyan helyre ahol te is VÁRHATOAN ott vagy akkor semmi.
2015. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Állandóan meztelenül járkál otthon, számtalanszor láttam már, de még ha valahol ez nem is szokás, akkor is miért kellene bocsánatot kérni?
2015. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kismilliószor láttam már. Pedig 24 éves fiatalember vagyok. És? Az ő testéből jöttem ki az ő emlője táplált nem értem, hogy ebben mi a nagy szám?
2015. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő is engem. Nem zavartatja magát például ha zuhanyzok, akkor is bejön a fürdőbe, régebben zavart de már megszoktam. Én is bemegyek néha, sőt előttem öltözik át vagy épp fordítva.
2015. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mivel a lánya vagyok ,egyikőnket sem zavarja. nem tudom akkor is ez lenne a helyzet ha fiú lennék.

Anyával élk együtt csak, nem vagyunk szégyenlősek.

Viszont amíg velünk élt apám, ő már nyilván nem meztelenkedett előttem soha

2015. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!