Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S Létezik vagy nem?...

S. O. S Létezik vagy nem? Végre valaki mondja el az igazat.

Figyelt kérdés

Sokan vagyunk,mindenki mást mondd.

Vèrfarkasok/farkasemberek lèteznek??

Èn szemèlyszerint hiszek benne..de lehet csak azèrt mert nagyon szeretem az ilyen filmeket.

De azèrt szeretnèm vègre megtudni,hogy lèteznek e?!

Ha lèteznek ès esetleg valaki tapasztalta volna.

Milyen volt? Hol látta? Mikor ki láthatja? Bármi amit lehet tudni rólluk szeretnèm megtudni.

Valaki?


2015. okt. 30. 22:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ki mondta, hogy lenézünk miatta?A többiek kiábrándítottak, én pedig leírtam normálisan hogy hiedelemmondák
2015. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha nem lèteznek/lèteznènek akkor mièrt bolonditják az embrreket?
2015. okt. 30. 22:29
 13/16 anonim válasza:
Gondolom azert mert akkor az ilyen filmeknek mint pl:Alkonyat vagy horrorfilmeknek nagyobb lesz a beveteluk
2015. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem bolondítanak velük senkit, a régen legendás lények voltak, ma pedig a szórakoztatóipar karakterei lettek. Sosem léteztek, régen sem.
2015. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem léteznek. Ne nézz többet ilyen filmeket. Nem jó, ha valósággá képzeled a mesét.
2015. okt. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm xd
2015. okt. 31. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!