Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő azt mondja, hogy...

Ha egy nő azt mondja, hogy "Sajnálom. ", akkor igazat mond? Szerintem hazudik, mint egy pocok.

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hazudik és csak meg akar marni a kígyó.
2013. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pocok? :D Attól függ, mire mondja.
2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ritka, de létezik ez a mondás a pocokkal. Interneten nyugodtan le lehet tesztelni. Mire mondja? "Sajnálom, hogy nem jött össze miattam a portfóliód." Nos, ez egy tipikus szajha tipikusan undorító hazugsága. Ha valaki szerint tévedek, tágítsa az ostoba kis buksimat!
2013. júl. 9. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nagyon érthetetlen vagyok,mert nem világos teljesen a story!
2013. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az vagy, de akkor kizárólag a Te kedvedért elmagyarázom még egyszer. Kezdj el figyelni! Szóval: Kellett a csaj véleménye egy portfólióhoz. Eddig stimmel, ugye? Király. Mire ő kedves hangon bár, de nemet mondott. Még mindig koncentrálsz, ugye? Tökéletes. Ezek után mondta kétszer, hogy sajnálja. Mivel nő, és azok megveszekedett hazudozók, merem állítani, hogy féregmódra hazudott. Remélem, most már érthető, és nem feküdte meg a gyomrod.
2013. júl. 9. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igen, ez esetben hazudott.

De azért nem kellene általánosítani... én akkor már inkább ott hagytalak volna egy szó nélkül, nemhogy még sajnáljam is a dolgot.

2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kellene hazudni. Aki hazudik, nemcsak az általánosítást, de még rosszabbat is érdemelnek. Ha nem értesz ezzel egyet, akkor te is azok közé tartozol, akiket úgy illettem fentebb, ahogy.
2013. júl. 9. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Az nem lehet, hogy mem hazudott, csak nem tudsz a sorok között olvasni? Mondjuk "sajnálom, hogy akkora pancser vagy, hogy nélkülem nem jött össze a portfóliód"..?
2013. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De buta vagy te kérdező. Aztamindenit.
2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annak a mocskos abortuszszökevénynek, aki ezt írta: "sajnálom, hogy akkora pancser vagy, hogy nélkülem nem jött össze a portfóliód"..?" Nem én nem tudok a sorok között olvasni, hanem te vagy egy személyeskedő idióta. (Mellesleg anyád a pancser.) És most leszel szíves te olvasni a sorok között, megértetted? Kezdd el! Nem ő volt a létszükséglet a portfólió megszületéséhez. Csupán kíváncsi voltam a véleményére. De ha ez a némber ilyen bunkó paraszt, ráadásul a hazugságával is megfejeli, az nem több, mint azok, akiket börtönbe juttat a bíróság. Ez van. A nőkről alkotott véleményemet pedig fenntartom.
2013. júl. 10. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!