Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy végre felvállaljam magam?

Figyelt kérdés

Valószínűleg elég régről ered a probléma kiskoromtól kezdve hasonlítva volt mindenkihez... ennek az lett az eredménye, hogy mindenki akartam lenni csak magam nem...


És ennek még ma is bennem van, ha látok valakit akinek megfog a stílusa akkor elkezdem magam "olyanná" formálni.


Sok helyen visszaüt, önbizalom hiány ilyenek. Szeretném a saját életemet kialakítani és nem a másoktól átvett dolgokból, hanem úgy hogy tényleg én legyek.

Lehet annak is van köze hozzá, hogy párom sem volt még. :/


20L


2015. nov. 1. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elhatározás kérdése. Tudatosan figyeld önmagad, ne térj el attól a viselkedéstől, amit belülről önmagadnak érzel. Előbb-utóbb rájössz az ízére.
2015. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt akarod átvenni ami neked tetszik. Ez normális. Semmilyennek lenni nem nagy szám. Legyél valaki.
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod mi probléma, tudatosan tudsz változtatni.

Személyiségedhez mérten alakítsd magad logikusan és kész az újfent önmagad.

Önbizalom hiányhoz van köze, nem magad megtalálásának hiányához.

Ha kell segítség, írj.

2015. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiány bizony mély probléma, érdemes vele foglalkozni (mivel nem) Mindenesetre ha ilyen világosan felismered a saját problémáidat, igényeidet, már sokaknál többet tudsz!

Ha van lehetőséged terápiára járni, akkor érdemes kipróbálni pár irányzatot, de sajnos elég drága dolog.

2017. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!