Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számít facebook-on mennyi...

Számít facebook-on mennyi ismerősünk van? Akinek sok van, hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.Szerintem szánalmas amikor az emberek a fél világot bejelölgetik csak hogy mások lássák hogy ők mennyire "népszerű" emberek.
2015. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én leszarom. Nekem kb. csak 50 van,de kit érdekel? Amúgy úgy csinálja, hogy random bejelölget embereket gondolom én, meg amúgy is egy feltünősködő gyökér/k*rv@ lehet.
2015. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít. Sosem voltam egy nagy társasági arc, kevés barátom van, még a mostani ismerőseim nagy részével sem beszélek rendszeresen. Nem ettől függ az, hogy a szociális életem mennyire jó, mennyire érzem boldognak magam.


Amúgy meg akinek ilyen nagyon sok van, azok általában bejelölnek, visszajelölnek bárkit, aki:

-csak úgy szimpi nekik

-aki bejelöli őket random, gyakran meg sem nézik, ki ő, mi ő (ebbe a hibába egyszer én is beleestem, mert sok reklámbot csinálja azt, hogy vesz egy helyfüggetlen fotót vkiről, beírja az XY-t gimit tanulási helynek, aztán bejelöl mindenkit az XY gimiből... névről nem ismertem a csajt, de olyan átlag csaj feje volt, kb. 6 olyan jutott eszembe a gimiből, azt hittem, ismerem... aztán folyamatosan az volt, hogy mindenféle kamu reklám szarokra küldözgetett felkérést stb.)

-bejelölnek mindenféle emberkét, akikkel életükben 2 percig találkoztak egy buliban, kb.

2015. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt sem tudom mennyi van, en nem jeloltem be senkit, minden ismerosom engem jelolt be. hulyesegnek tartom ezt a jelolgetest. Azert van facebookom mert nehany infot csak ott lehet beszerezni (amit utalok egyebkent).
2015. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ,nekem minden ismerösömet ,akik be vanak jelölve élöbe is ismerem és beszélek velük.igy sincs sok .
2015. nov. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem számít, de pont ellentétesen, mint gondolod: engem egy bizonyos mennyiség után idegesített, és kitöröltem mindenkit, aki nem is volt igazi ismerősöm, vagy 1/5-e maradt csak meg az ismerősöknek.


Hogy csinálja? Nem úgy, hogy vadidegeneket jelöl be, de valóban mindenkit bejelöl. Pl. egyszer buliban megismert valakit, de többé nem találkoznak: bejelöli. Bejelöl minden iskolatársat, az egész sulit, akkor is, ha nem köszön nekik a folyosón, csak felismeri az arcukat. Bejelöli mindenkinek a tesóját, kishúgát is, z az anyukákat, a tanárokat, vagy az ő anyukájának tanítványait, azokat, akik egy faluban laknak vele. Igazából egyáltalán nem nehéz összeszedni rengeteg facebook-ismerőst, csal minek.

2015. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, akik magánéleti gondokkal küzdenek otthon (rossz házastárs/gyermek, vagy épp ezek hiánya), és azzal próbálják ezt ellensúlyozni, hogy sok ismerőst szereznek a Facebookon, akár önmaguk bizonyítására is, hogy lám, mégsincsenek egyedül, lám, milyen népszerűek. Nekem is van ilyen ismerősöm, ő azzal dicsekszik, hogy nem ő jelölte ám be azt a közel nyolcszázat, hanem azok jelölték be őt. Az illető egy alapból büszke ember, aki fennen hirdeti saját népszerűségét, miközben a lelke üres, a hozzá közel állókat eltaszítja, és a szélrózsa minden irányából próbálja idegenekkel pótolni őket. Ilyen is van. A legjobb az, ha csak azok az ismerőseink, akiket ismerünk személyesen is, vagy másképpen nem tudunk velük kommunikálni, csak Facebookon, illetve, ha valamely FB-csoportban összebarátkoztunk valakivel, akivel szívesen beszélgetünk Messengeren akár. De az, hogy Óceániától az Északi sarkig mindenütt legyenek ismerőseink, ennek nem sok értelme van, hiszen maga a Facebook is végzett kutatást, és eszerint egy ember max. 150 ismerőst tud kezelni úgy, hogy tudja is, kik ők, mi módon kötődik hozzájuk. Ám aki sportot űz ebből, ám tegye, de felesleges. A legtöbb ilyen ismerős ún. "fantomismerős".
2019. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!