Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakit csak azért jelölök...

Ha valakit csak azért jelölök be facebookon mert jól néz ki, de nem ismerem, viszont van 40 közös ismerősünk akkor rá fog kérdezni, hogy miért jelöltem be, vagy betudja egy "biztos ismerem valahonnan"-nak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mikor így van mikor úgy van :)
2015. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ne szóljátok le a kérdést, elég életunt vagyok, csak azért raktam ki, hogy legalább tudjak várni valamilyen válaszra
2015. febr. 14. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szóltam le a kérdést :)

Erre nincsen sok statisztika, hogy mikor ír rád ezért. Valószínűleg, ha visszaír akkor ismerkedni akar ő is, csak valahogy elakarja indítani a beszélgetést máskülönben csak visszase jelölne vagy törölne egy időután az ismerősök közül vagy stb...

2015. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja nem azért írtam, hogy ne szóljátok le :D Csak úgy általánosságban, mert tényleg elég hülye kérdés :D Amúgy előbb írtam le azt, csak később küldtem el, mint a te válaszod, szóval nem rád értettem
2015. febr. 14. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer nem fogad el és kész.. sok értelme van így bejelölni lányt.. báááááááár velem is volt úgy hogy ittasan hazafelé buszon jelöltem be egy lányt, randiztunk is párszor de nem lett semmi se.
2015. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiút jelölnék be, ha ez a tény valamin változtat :D
2015. febr. 14. 16:32
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:

Nem tudom,mert nem használok fosbukot.

Mikor még IWIWet használtam anno én mindig utáltam,ha csak úgy jelölgettek ismeretlenül.

Tettem is fel kérdést az olyan embereknek,hogy miért jelöltek be.

Ha tetszik a srác neked és esetleg akarsz tőle valamit,miért nem írsz neki egy üzenetet?Vagy miért nem szólítod le élőben?Szerintem az élő kommunikáció sokkal jobb,mint ez a jelöléses baromság.

Mit vesztesz vele?Ha sikerül,akkor sikerül,ha meg nem max elküld elutasít...mész tovább.


(Gondolom azért taliznál vele.)

Bár,ha nagy kocka vagy,akkor csak jelölgetsz embereket össze vissza. :D

2015. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet megkérdezi, de akkor meg nyugodtan válaszolhatod, hogy a sok közös ismerősötök miatt voltál rá kíváncsi.
2015. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!