Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg inkább azok az emberek...

Tényleg inkább azok az emberek hallgatnak rockot?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam valahol, hogy rockot inkább azok az emberek hallgatnak,akiket a társadalom kitaszított valahonnan. Velem is így történt,és egyik haverommal is. Kárpátiát,Sabatont,Nightwisht,Stratovariust és Powerwolfot hallgatok főleg,illetve Deathstarst,s néha egy-egy másik zenekartól is pár számot.Tényleg így van,vagy hülyeséget olvastam?

2015. nov. 2. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Hülyeség!
2015. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Kb az összes gyuros azt hallgat mert ez pörget fel a legjobban
2015. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
en rockot hallgatok altalaban, es marhara nem vagyok kitaszitva, soha nem is voltam.
2015. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Azok hallgatnak, akik ezt a műfajt szeretik
2015. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondjam a tutit? Én azért hallgatok rockot, mert szeretem ha keményen odab..szák az igazat az ember képébe. Nincs mindenféle illúzó, hogy milyen jó az élet meg minden kiba..ott jó úgy, ahogy van. Mint a birkák ba..dmeg. A legtöbb rockzenének tartalma van, a való életről szól. (Tankcsapda például.)A legmélyebb érzelmi tartalom általában a rockban van.
2015. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Összekevered ok okozatot.

Jó ízlés, gondolkodás, nyíltásg ---> "kirekesztés", jó zene hallgatás

Ne pedig, "kirekesztés" ---> jó zene hallgatás

2015. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki emiatt nyúl hozzá, de ez nem jelent semmit. Van aki lázad, van aki szereti, van aki a szövege miatt imádja, stb. Mindenki más miatt szereti/nem szereti, nincs ilyen általánosítás hogy most csak azok hallgatják, akik ki vannak taszítva.
2015. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség! Én is szinte csak rockot hallgatok, de nem vagyok kitaszítva sehonnan.

Kárpátia, Tankcsapda stb. : rendes szöveg, jó zene :D ennyi az egész :)

Sokkal több van ezekben, mint a béna, nyálas amerikai számokban, ráadásul ez a miénk, rólunk szól :)

2015. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én 7 éves kislány voltam, amikor eldöntöttem, hogy a Bon Jovitól a You Give Love a Bad Name, meg az It's My Life meg a Status Que-tól a Whatever you want jó dalok. Visszafelé már működhet: esetleg egyeseket kinézhetnek, amiért rockerek. É ezt páran észreveszik, mint ahogy te is észrevetted, ugyanúgy más is. És egyesek, akik pózerek, esetleg mondhatják, hogy jaj, ez de érdekes, ők amúgy is kitaszítottnak érzik magukat, na, akkor rockerek lesznek, de amúgy nem ez a normális irány, csak van ilyen is biztos. Az emo sem érfelvágásnak indult.


Én amúgy 22 éves nő vagyok, Bon Jovit, Aerosmitht, 80-as évek glam metálját, 70-es, 60-as éveket, Nightwisht, Lordit, mai feltörekvő finn sleaze metált hallgatok, és sok barátom van, nem vagyok kitaszított. :)

2015. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak azok akik szeretik. :D
2015. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!