Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ki szokott fiúval női...

Lányok ki szokott fiúval női dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Öööööööööööööö Te. xdd
2015. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosogatásra,takarításra,mosásra gondolsz?Nemigen.
2015. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de nekem van 2 olyan közeli bnőm is, akivel köztünk ugyan nem volt semmi, viszont igen aprólékosan kibeszéljük a srácos ügyeit, de olyan részletekbe menően, hogy azt is tudom,hogy melyik srác mekkorát spriccel és egyáltalán mennyire jó az ágyban, mit csinál, mit nem csinál, szal köztünk nincsenek tabuk. de sztem jó az ilyen nagyon és kell is az ilyen, elvégre pont a legizgibb ez h a másik nem szemszögéből is látni a dolgokat :D most nem? mondjuk az kicsit lehangoló, mikor egy adonisról mondj, hogy végre megkapta egy házibuliban, de aztán hiába őrül meg mindenki érte nálunk, utána meg elmondja, hogy mennyire egy nulla az ágyban, és az elvileg nem adonis, sokkal fiatalabb srác meg mennyivel királyabbul csinál mindent. na ez azért gáz, de jókat szoktam mosolyogni ....
2015. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi számít női dolognak?

Menstruációról és női bajokról nem szoktam.

2015. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Mik azok a női dolgok? Össze vagyok zavarodva.
2015. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem van ilyen baratom eloszoros is 100% ban megbizok benne

Pl azt is tudja nemem mikor van meg mert ha pl a taskamban hagytama betetet o siman behozza ha ug kerul volt mar arrol szo hogy a fiuk bogy nezik egymast a WC-b meg eleg sok minden

2015. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiúk nem nézik egymást (egymásét) a WC-ben. Inkább sokuk bemegy a fülkébe brunyálni hogy ne kelljen a többi elétt csinálnia!
2015. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogynem nézik! és nem azért, mert homók, hanem mert minden heteró fiúban is ott van a kíváncsiság, hogy vajon a haverjának/osztálytársának stb mekkora, milyen, stb ... más dolog sasolni és rákattanni vkire és más csak ránézni egy pillanatra, ami pedig heteró fiúk közt is teljesen normális és alapvető, hogy felmérjék az erőviszonyokat.
2015. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!